"Будівельник" переміг у битві лідерів та успіх "Дніпра": результати Суперліги Parimatch 3 березня

2,8 т.
'Будівельник' переміг у битві лідерів та успіх 'Дніпра': результати Суперліги Parimatch 3 березня

Лідери Суперліги Parimatch "Будівельника" та БІПА дограли в Івано-Франківську матч регулярного чемпіонату, який розпочався ще 26 жовтня 2022 року.

Тоді гра в рамках баблу в Івано-Франківську була перервана через повітряну тривогу після двох чвертей за рахунку 41:34 на користь киян.

Догравання краще розпочали баскетболісти БІПИ, які не лише зрівняли рахунок, але й наприкінці чверті навіть вийшли вперед +5, завершивши десятихвилинку за переваги +3.

За 4 хвилини до кінця матчу БІПА програвала лише 1 очко, але в кінцівці одесити набрали лише 3 очки, не завадивши "Будівельнику" здобути 21 перемогу в сезоні.

Найрезультативнішим в матчі в підсумку став Сергій Приймак, який записав до свого активу 18 очок та 7 підбирань.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, манеж КФВ

БІПА – "Будівельник" 64:69 (14:17, 20:24, 21:11, 9:17)

В іншому матчі ігрового дня "Дніпро" здобув перемогу в дограванні, здолавши в Івано-Франківську "Прикарпаття-Говерлу".

Команда Володимира Коваля виграла з рахунком 81:62, здобувши свою 14 перемогу в 20 матчах сезону. "Говерла" зазнала 14 поразки в чемпіонаті, зігравши на один матч більше за дніпрян. Кращими у складі переможців стали тріо лідерів Максим Закурдаєв, Станіслав Тимофеєнко та Сергій Загреба.

"Дніпро" свій наступний матч зіграє 4 березня проти одеської БІПИ. "Говерла" в цей же день на домашньому майданчику протистоятиме "Будівельнику".

"Говерла-Прикарпаття" – "Дніпро" 62:81 (15:22, 12:21, 17:19, 18:19)

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" ледь не втратив перемогу над "Черкаськими Мавпами" в Суперлізі Parimatch.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!