"Будівельник" переміг на виїзді "Прометей" у Суперлізі Паріматч

Прометей – Будівельник

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 4 лютого, відбувся єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Паріматч.

"Будівельник" без Михайла Анасімова перервав п’ятиматчеву серію поразок, перегравши "Прометей" на виїзді – 91:78.

Перша половина матчу пройшла для Прометея під знаком мінус. Основна п’ятірка Віталія Чернія за стартові 20 хвилин мала показник +/- від -13 до -16. Господарі реалізували 12 (3 триочкові) пострілів проти 15 (6 триочкових) у Будівельника. Кияни зробили 22 підбирання проти 18 і закинули 7 штрафних проти 5. Лава запасних також була сильнішою у гостей, вона набрала 24 очки проти 14 у Прометея. Варто зазначити Джонсона Джуніора, який додав у свій актив 14 балів і разом із вищезгаданими пунктами допоміг Будівельнику повести +11.

Після великої перерви ситуація не сильно змінилася. Прометей продовжував більше закидати з фарби – 22 проти 18, на що Будівельник відповідав снайперською грою з-за дуги – 15 триочкових проти 6. Цього вистачало киянам, аби тримати перевагу, адже в усіх інших аспектах матч був рівним – 39 підбирань проти 31 (12-12 у нападі), 21 передача проти 21 і 14 втрат проти 13. Під кінець гри навіть лава Прометея вже не сильно відставала від візаві – 41 очко проти 52. Тож усе вирішили саме триочкові. Як підсумок, перемога Будівельника – 91:78.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське. СК Прометей

Прометей – Будівельник 78:91 (13:19, 19:24, 23:28, 23:20)

Прометей: Вон 7 очок + 5 передач + 3 підбирання, Стефенс 13 очок + 1 підбирання, Маєрс 6 очок + 2 передачі, Еванс 9 очок + 8 передач + 4 підбирання, Луценко 3 очки + 1 підбирання, Лукашов 11 очок + 2 передачі + 6 підбирань

Будівельник: Девое 4 очки + 1 передача + 1 підбирання, Кобець 8 очок + 2 передачі + 2 підбирання, Джонсон 12 очок + 10 передач + 2 підбирання, Буртт 9 очок + 2 передачі + 7 підбирань, Джонсон Джуніор 26 очок + 3 передачі + 5 підбирань, Горбенко 12 очок + 1 передача

Як повідомляв OBOZREVATEL, 3 лютого чинний чемпіон України "Дніпро" здобув важку перемогу над "Тернополем".