"Будівельник" обіграв "Хімік" у Суперлізі Паріматч

'Будівельник' обіграв 'Хімік'

У суботу, 27 лютого, в чемпіонаті України з баскетболу відбувся єдиний поєдинок у Суперлізі Паріматч.

В Южному місцевий "Хімік" поступився київському "Будівельнику" – 80:91.

Після кількох хвилин розвідки на старті господарі впевнено взяли контроль над грою у свої руки. Ривок у 16:0 визначив у підсумку переможця стартової чверті. Кияни лише під кінець другої 10-хвилинки стабілізували гру. На велику перерву вони пішли з відставанням в 11 очок.

У господарів потужно відіграв першу половину Нельсон, завершивши її з 13 набраними очками. Южненці за цей час матчу вдвічі перевершили суперника на підбираннях та реалізували 50% триочкових кидків.

Наполегливо виправляти становище кияни взялися з початком третьої чверті. Різниця в рахунку згодом зменшувалася до трьох очок. Та стабільна перевага господарів на підбираннях та в кидках з-за дуги не дозволяла гостям наздогнати суперника.

Окрасою заключної частини матчу стала снайперська перестрілка Марченка та Бурта. Останній черговим дальнім влучанням таки зрівняв рахунок за 3:40 до кінця ігрового часу – 77:77.

У підсумку вибух активності Бурта на останніх хвилинах став вирішальним у матчі. Кияни довели перевагу до 11 очок, та виграли матч, у якому більшу частину часу були вимушені наздоганяти суперника.

Хімік наступний матч грає 5 березня на виїзді проти Дніпра. Будівельник днем раніше гратиме вдома проти Миколаєва.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у четвер, 25 лютого, БК "Одеса" вдома переміг "Будівельник" – 81:80. Переможний кидок зробив український захисник господарів Юрій Кондраков за 0,7 секунди до фінального свистка.