Перемога "Будівельника" над "Кривбасом", успіх "Миколаєва": результати Суперліги Windrose 14 жовтня

3 хвилини
4,9 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 14 жовтня, проходять чергові два поєдинки Суперліги Windrose. У першій грі дня київський "Будівельник" впевнено переграв у гостях "Кривбас" – 66:88. Зустріч МБК "Миколаїв" – "Черкаські Мавпи" завершилася з рахунком 82:76.

Кривбас провалили старт гри з Будівельником, повністю віддавши гостям першу чверть. Господарі за 10 хвилин реалізували 23% кидків з гри та припустився 7 втрат. Будівельник зіграв у свою силу, чого виявилось достатньо для солідної переваги вже за підсумком першої чверті — 24:9 на користь гостей.

Криворіжцям вдалося трохи додати у нападі у другій чверті, але глобально змінити хід гри команді Артема Сліпенчука було не під силу. Кияни повністю контролювали цей матч і отримали більш ніж комфортні +22 перед великою перервою.

Сюжет матчу залишився незмінним і після великої перерви. Будівельник продовжував утримувати солідний відрив від суперника, а Кривбас лише короткими відрізками намагався чинити реальний опір киянам. Обидві команди догравали матч лавами запасних і дали відпочинок лідерам наприкінці поєдинка, який завершився перемогою киян із рахунком 88:66. Колектив Ігорса Міглінієкса мав суттєву перевагу за всіма ключовими статистичними показниками і здобув свою другу виїзну перемогу в сезоні.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Кривий Ріг, СК КТУ

Кривбас — Будівельник 66:88 (9:24, 18:25, 17:23, 22:16)

Кривбас: Коупленд 18 + 4 передачі — 3 втрати, Артамонов 7, Коренюк 7, Поповіч 5, Полайт 5 — старт, Фролов 8 + 12 підбирань — 3 втрати, Старцев 7, Мотлі 4, Бондарчук 3, Латковіч 2 — 3 втрати, Лихой 0

Будівельник: Клавелл 23 + 7 передач + 3 підбирання + 3 перехоплення, Гордон 14, Браун 11, Стоктон 8 + 5 підбирань + 3 передачі, Кобець 5 — старт, Близнюк 13 + 4 підбирання, Апшоу 8, Грицак 2, Гутман 2, Прокопенко 2, Кондраков 0 + 3 передачі, Доне 0

Миколаїв – Черкаські Мавпи

Миколаїв на своєму майданчику переграв Черкаські Мавпи в матчі Суперліги Windrose з рахунком 82:76.

Обидві команди не вдало стартували в новому сезоні, вигравши лише по одному матчу з п’яти, причому обидві мали серію з чотирьох поразок поспіль.

Гості почали гру з ривка 5:0, але Миколаїв швидко взяв ініціативу у свої руки і набрав 9 очок поспіль. Надалі господарі в першу чергу завдяки точним трьохочковим тримали перевагу в рахунку, яка то збільшувалась до 9 очок, то зменшувалась до мінімуму, а одного разу в середині другої четверті на одну атаку Мавпи навіть вишли вперед на 1 бал.

І все ж, Миколаїв при активній підтримці вболівальників протягом всієї гри вів в рахунку. За дві хвилини до кінця третьої чверті перевага сягнула максимальних у грі 11 очок, але на останню перерву команди пішли за рахунку 62:57.

В останні 10 хвилин Черкаські Мавпи намагались переломити хід гри, але, незважаючи на декілька непоганих відрізків, так і не змогли наблизитись до Миколаєва, програвши 76:82.

Миколаїв – Черкаські Мавпи 82:76 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19)

Миколаїв: Ніксон 11 + 6 підбирань – 5 втрат, Волкер 18 + 6 перехоплень, Барніс 9, Кальніченко 14, Тіщенко 11 – старт; Деніел 12, Хохоник 4, Рокас 3, Дубоненко.

Черкаські Мавпи: Максвелл 21 + 12 підбирань + 6 передач + 3 блок-шота, Ткаченко 11, Первіс 12 – 5 втрат, Конате 5, Кольченко 0 – старт; Хамільтон 15, Балабан 6, Попов 4, Приймак 2

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередні зустрічі Суперліги Windrose пройшли 10 жовтня. БК "Запоріжжя" обіграв "Черкаські Мавпи" 82:75, БК "Тернопіль" поступився "Харківським Соколам" 84:88, "Київ-Баскет" був сильнішим за "Дніпра" 78:73, а "Прометей" здолав "Будівельник" 98: 69.