"Будівельник" драматично програв у Лізі чемпіонів

2,1 т.
'Будівельник' драматично програв у Лізі чемпіонів

"Будівельник" програв матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому суперником київського клубу був німецький "Бамберг".

Кияни виграли першу половину завдяки вдалій другій чверті та лідерській грі Арчі Гудвіна. Американець ще до великої перерви набрав 14 очок та зробив 5 передач. 8 та 7 очок відповідно до активу записали гравці передньої лінії столичного клубу Слава Бобров та Аурімас Маяускас.

Український клуб набрав 10 очок після 9 втрат суперника та мав перевагу за очками в трисекундній, завдяки чому пішов на велику перерву за переваги "+7".

Німецький клуб вирівняв гру у третій чверті – доля матчу вирішувалась у дуже напруженій та близькій заключній десятихвилинці. Справжнім героєм четвертої чверті для киян став Джонні Берганемескел, який за заключний відрізок набрав 12 очок, реалізувавши три триочкових. Окрім того, захисник підібрав м’яч в атаці після невлучного дальнього від Гудвіна, після чого реалізував 1 із 2 штрафних.

У "Бамберга" було 5 секунд на порятунок за "-2" – і команді Орена Аріеля вистачило цього часу, щоб підготувати атаку й, використавши невдалий захист суперника, перевести гру в овертайм завдяки влучному вільному середньому від Яроміра Боагчика – 82:82 в основний час.

На жаль, в овертаймі німці виявились сильнішими: за рівного рахунку "Бамберг" мав 24 секунди на вирішальну атаку, завершив яку влучним триочковим найкращий гравець матчу Джастін Райт-Форман. Американець набрав 33 очки, а його команда виграла матч із рахунком 97:94.

На жаль, "Будівельник" не зміг подолати другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів та залишився за бортом основної частини змагань.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, 2-й раунд

Лісабон, Португалія

"Бамберг" (Німеччина) – "Будівельник" (Україна) ОТ 97:94 (19:18, 15:23, 23:19, 25:22 )

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України назвала 10 клубів, які подали заявку на участь у новому розіграші Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!