"Будівельник" драматично програв у Лізі чемпіонів

2,1 т.
'Будівельник' драматично програв у Лізі чемпіонів

"Будівельник" програв матч другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому суперником київського клубу був німецький "Бамберг".

Відео дня

Кияни виграли першу половину завдяки вдалій другій чверті та лідерській грі Арчі Гудвіна. Американець ще до великої перерви набрав 14 очок та зробив 5 передач. 8 та 7 очок відповідно до активу записали гравці передньої лінії столичного клубу Слава Бобров та Аурімас Маяускас.

Український клуб набрав 10 очок після 9 втрат суперника та мав перевагу за очками в трисекундній, завдяки чому пішов на велику перерву за переваги "+7".

Німецький клуб вирівняв гру у третій чверті – доля матчу вирішувалась у дуже напруженій та близькій заключній десятихвилинці. Справжнім героєм четвертої чверті для киян став Джонні Берганемескел, який за заключний відрізок набрав 12 очок, реалізувавши три триочкових. Окрім того, захисник підібрав м’яч в атаці після невлучного дальнього від Гудвіна, після чого реалізував 1 із 2 штрафних.

У "Бамберга" було 5 секунд на порятунок за "-2" – і команді Орена Аріеля вистачило цього часу, щоб підготувати атаку й, використавши невдалий захист суперника, перевести гру в овертайм завдяки влучному вільному середньому від Яроміра Боагчика – 82:82 в основний час.

На жаль, в овертаймі німці виявились сильнішими: за рівного рахунку "Бамберг" мав 24 секунди на вирішальну атаку, завершив яку влучним триочковим найкращий гравець матчу Джастін Райт-Форман. Американець набрав 33 очки, а його команда виграла матч із рахунком 97:94.

На жаль, "Будівельник" не зміг подолати другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів та залишився за бортом основної частини змагань.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, 2-й раунд

Лісабон, Португалія

"Бамберг" (Німеччина) – "Будівельник" (Україна) ОТ 97:94 (19:18, 15:23, 23:19, 25:22 )

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України назвала 10 клубів, які подали заявку на участь у новому розіграші Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!