БК "Запоріжжя" в третій раз переміг в Кам'янському в Суперлізі Паріматч

Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 14 лютого, були зіграні чергові поєдинки в регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

У заключному матчі бабла і в останній зустрічі ігрового тижня Миколаїв поступився Запоріжжю 84:93.

Номінальні гості вже в першій чверті отримали солідну перевагу, відірвавшись від суперника на 15 очок. Команда Валерія Плеханова переважала суперника за всім ключовими статистичними показниками, контролювала темп гри та втримувала лідерство до великої перерви. Миколаїв зумів трохи підтягнутись у рахунку завдяки результативній грі Едріана, який ще в першій половині встиг записати до активу 18 очок. Але навіть вдалі дії американця не завадили запоріжцям зберегти за собою 8 очок переваги за підсумком двох чвертей.

Друга половина вийшла більш рівною, але запоріжці продовжували стабільно втримувати перевагу в рахунку. Ключовим у нападі для Запоріжжя став відсоток реалізації 3-очкових кидків. Команда Плеханова закинула 13 з 24 дальніх атак (54%). Миколаїв трохи краще атакував через трисекундну, припустився меншої кількості втрат та пробив на 10 штрафних більше за суперника, але поганий захист на дузі не дозволив корабелам претендувати на перемогу.

Ривок Запоріжжя на старті матчу в цій грі став вирішальним і дозволив команді Плеханова виграти третій матч поспіль в Кам’янському – 93:84 та втретє в сезоні здолати корабелів. Запоріжжя виграв восьмий матч поспіль та вдев’яте за останні десять поєдинків.

Миколаїв – Запоріжжя 84:93 (19:28, 21:20, 21:23, 23:22)

Миколаїв: Едріан 24 + 10 підбирань + 4 передачі, Омоера 16 + 4 передачі, Колтер 12 + 10 передач, Дубоненко 10, Конате 7 – старт, Приймак 8, Лихой 3, Заплотинський 2, Едж 2, Хохонк 0, Бодна 0

Запоріжжя: Форчун 26 + 5 підбирань + 4 передачі, Мальчевський 11, Тихонов 10 + 5 підбирань, Кеффі 11 + 11 передач – 4 втрати, Сізов 8 – старт, Маяускас 16, Грицак 9 + 7 підбирань, Міхєєв 3, Тітов 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в двох зустрічах, яка пройшли в режимі бабла в Кам'янському, "Запоріжжя" обіграло "Хімік" (72:68), а "Прометей" був сильнішим за "Миколаєв" (90:75).