Перемоги "Запоріжжя" і "Прометея": результати чвертьфіналів Суперліги Паріматч 16 травня

4 хвилини
1,3 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 17 травня, були зіграні чергові чвертьфінали Суперліги Паріматч.

У першій грі дня БК "Запоріжжя" у важкому поєдинку переміг "Тернопіль" і подвоїв перевагу в серії – 74:70, а потім "Прометей" на домашньому паркеті здолав "Хімік" 91:79

У першій половині Запоріжжя зміг заволодіти 11-очковим гандикапом. Вдалося це завдяки значно більшій кількості спроб влучити з гри – 35 проти 24. З них 16 м’ячів дісталися цілі, тоді як у гостей лише 11. Таку кількість можливостей набрати очки господарі отримали завдяки хорошій грі під щитами – підопічні Валерія Плеханова зробили 20 підбирань (7 в атаці) проти 12 (3 в атаці) у Тернополя.

Запоріжжя – Тернопіль

Після відпочинку підопічні Дмитра Забірченка гру не покращили. Якщо за підсумком стартових 20 хвилин була нічия за кількістю втрат – 9-9, то після третьої чверті Тернопіль був попереду – 18:10. Проте, незважаючи на це, Запоріжжя нагодою не скористався і продемонстрував жахливу влучність – 3 влучання з 15 спроб. Це дозволило гостям скоротити відставання на два бали.

В заключному відрізку ситуація з прицілом у господарів не покращилася. Натомість Тернопіль реалізував 7 пострілів, з яких 3 – триочкові. Це дозволило їм забрати чверть до свого активу, але перемогти у поєдинку не вдалося. Запоріжжя здобув другу перемогу поспіль – 74:70. Варто відзначити Майкла Кеффі, який оформив дабл-дабл – 17 очок та 10 передач.

Запоріжжя – Тернопіль 74:70 (24:19, 23:17, 10:12, 17:22) / Рахунок у серії - 2-0.

Запоріжжя: Мальчевський 13 очок + 3 підбирань, Кеффі 17 очок + 4 підбирань + 10 передач, Сізов 11 очок + 9 підбирань + 2 передач, Тихонов 5 очок + 4 підбирань, Маяускас 17 очок + 3 підбирань

Тернопіль: Буренко 10 очок + 6 підбирань + 6 передач, Кальніченко 9 очок + 2 підбирань, Агафонов 19 очок + 9 підбирань + 3 передач, Кольченко 22 очок + 2 підбирань + 5 передач

Прометей приймав у Кам’янському южненський Хімік в рамках другого матчу чвертьфіналу плей-оф Суперліги Паріматч.

Господарі захопили лідерство на екваторі першої чверті, провівши потужний відрізок у нападі. Команда Ронена Гінзбурга набрала 32 очки за стартову чверть і пропустила лише 15, отримавши солідну перевагу вже у дебюті гри.

Прометей – Хімік

Як виявилось, ривок господарів у першій чверті став ключовим – на дистанції Прометей вже не дозволив Хіміку наблизитись у рахунку. Як і в першій грі, господарі демонстрували потужну гру у нападі та мали домінуючу перевагу на щитах. Прометей виграв відскок 40-25, результативніше зіграв у фарбі, у швидкому нападі, а також мав більшу допомогу від гравців лави запасних.

Починаючі зі стартової чверті Прометей тримав суперника на дистанції 10+, оформивши другу перемогу в серії. Хімік вдало зіграв у четвертій чверті, яку виграв +10, але цього виявилось замало, для того щоб повернутися у матч.

Відмінний матч у гостей провів Льюїс Салліван, який до 32 очок набрав 9 підбирань, але потужної гри американського форварда у цьому матчі южненцям виявилось недостатньо. Прометей зіграв командніше, оформивши 24 результативних передачі, атакував різноманітніше та з кращим відсотком реалізації. Як результат, друга перемога в серії – 91:79.

Третій матч серії команди проведуть у середу, 19 травня о 18:00 в южненському СК Олімп.

Суперліга Паріматч. Плей-оф, 1/4 фіналу

Матч №2

Прометей – Хімік 91:79 (32:15, 21:22, 26:20, 12:22)

Прометей: Вон 22 + 3 передачі + 3 перехоплення, Еванс 17 + 8 підбирань, Сидоров 11 + 4 передачі, Липовий 6 + 5 передач, Стефенс 2 – старт, Беліков 15, Лукашов 7 + 4 передачі – 4 втрати, Луценко 4, Петров 4 + 13 підбирань + 3 передачі – 4 втрати, Маєрс 3, Клімов 0

Хімік: Салліван 32 + 9 підбирань + 4 передачі, Нельсон 10 + 5 передач, Войналович 8 + 5 підбирань, Мироненко 3, Ковляр 2 – старт, Рябчук 10, Зотов 8 + 7 передач – 4 втрати, Антіпов 3, Марченко 3

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Будівельник" подвоїв перевагу над "Дніпром" у чвертьфіналі Суперліги Паріматч.