БІПА завдала другої поразки "Кривбасу" у новому сезоні Суперліги Favbet

1,2 т.
БІПА завдала другої поразки 'Кривбасу' у новому сезоні Суперліги Favbet

Одеська БІПА здобула переконливу перемогу у своєму дебютному матчі нового сезону чемпіонату України з баскетболу у розіграші Суперліги Favbet. Підопічні тренера Вадима Пудзирея в межах баблу в Києві обіграли новачка дивізіону "Кривбас" – 67:44.

Одесити у цьому поєдинку жодного разу не дали вийти супернику вперед, контролюючи гра протягом усіх 40 хвилин. Вже в середині першої чверті номінальним господарям вдалося досягти двозначної переваги в рахунку. Цей момент дещо привів до тями криворіжан, які зуміли трохи скоротити різницю.

У другому періоді БІПА-збірна Одеси знову вийшла на +10, які вже не віддавала до фінальної сирени. Після великої перерви баскетболісти Пудзірея почали неспішно нарощувати темп, а "Кривбас" у третьому періоді набрав лише п'ять очок. У вирішальній чверті одесити взагалі відлетіли від опонента на 26 пунктів.

У результаті БІПА спокійно довела гру до перемоги, а "Кривбас" зазнав другої поразки.

Суперліга Favbet

Регулярний чемпіонат

БІПА-збірна Одеси – "Кривбас" – 67:44 (19:13, 21:13, 14:5, 13:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні на старті Суперліги Favbet чинний чемпіон "Будівельник" у драматичному матчі поступився "Дніпру".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Чи не ведіться на фейки!