БІПА в Івано-Франківську перемогла "Прикарпаття-Говерлу" у Суперлізі Parimatch

1,8 т.
БІПА в Івано-Франківську перемогла 'Прикарпаття-Говерлу' у Суперлізі Parimatch

У неділю, 19 лютого відбувся черговий матч регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Parimatch. На майданчику в Івано-Франківську БІПА втретє у сезоні перемогла "Прикарпаття-Говерлу", здолавши команду Євгена Мурзіна з рахунком 80:70.

Ключовою в цьому матчі стала заключна чверть, яку одесити виграли з рахунком 28:12. Відзначимо, що господарі утримували лідерство в рахунку протягом декількох ігрових відтинків, зокрема перед початком четвертої чверті, але втримати суперника наприкінці гри не змогли.

Обидві команди припустилися великої кількості втрат (30 — Говерла, 23 — БІПА), але одесити мали перевагу на підбираннях та в реалізації двоочкових кидків. БІПА здобула вольову перемогу, вигравши у Говерли вретє в сезоні — 80:70.

Найкращим гравцем матчу став центровий БІПИ Євген Ткаченко, який завершив матч із 22 очками та 7 підбираннями (РЕ 25).

Для одеситів ця перемога стала 15 в сезоні і після 19 зустрічей команда Вадима Пудзирея йде на другому місці. Говерла, зазнавши 13 поразки в чемпіонаті, посідає 6 позицію в турнірній таблиці Суперліги Parimatch.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КВФ

Прикарпаття-Говерла — БІПА 70:80 (20:16, 16:21, 22:15, 12:28)

Прикарпаття-Говерла: Старцев 14 + 9 передач + 8 підбирань - 5 врат, Чугунов 12 + 3 підбирання, Лесик 11 + 9 підбирань - 6 втрат, А. Тимофійчук 9, Аврахов 0 - 5 втрат, — старт, Водолазський 13, Хрисостоміді 6, М. Тимофійчук 5, Лонюк 0, Литвинов 0

БІПА: Ткаченко 22 + 7 підбирань, Кадигроб 13, Рябчук 10 + 9 підбирань + 5 перехоплень, Кабацюра 8 + 4 підбирання + 4 передачі - 4 втрати, Кобець 3 — старт, Унгурян 10 + 5 передач + 4 підбирання - 4 врати, Николенко 4, Конєв 4, Малиновський 2, Шашков 2, Товкач 2, Рудик 0