8 очок за 12 секунд: команда Леня зробила фантастичний камбек в НБА. Відео

Гравці 'Вашингтона' святкують перемогу

"Вашингтон Візардс", за який виступає український центровий Олексій Лень, здобув неймовірну перемогу над "Бруклін Нетс" у матчі регулярного сезону НБА з рахунком 149:146.

Команда нашого співвітчизника провалила першу чверть, в якийсь момент дозволивши суперникам відірватися на 18 очок. "Вашингтону" хоч і вдалося скоротити відставання, але гості все одно не давали столичним баскетболістам наблизитися впритул.

Уже в останні хвилини матчу "Візардс" спочатку зрівняли рахунок, але потім знову відпустили "Нетс" на відстань п'яти пунктів (141:146) за 12 секунд до фінальної сирени. Господарі провели швидку атаку і закинули триочковий. Після цього "Бруклін" помилився під час введення м'яча в гру, чим скористався "Вашингтон", реалізувавши ще один кидок з-за дуги, і вийшов вперед.

Рассел Вестбрук закинув вирішальний триочковий

Гості спробували відігратися, але промахнулися з вигідної позиції та порушили правила. "Візардс" спокійно набрали ще два пункти і завершили свій неймовірний камбек.

Відзначимо, що Лень провів всього 4 хвилини на майданчику, за які він закинув 2 очки. Команда українця здобула 4 перемогу в 16 матчах НБА.

Олексій Лень намагається заблокувати кидок Кайрі Ірвінга

"Вашингтон" – "Бруклін" 149:146 (28:38, 37:33, 36:37, 48:38)

"Вашингтон": Вестбрук (41 + 10 підбирань + 8 передач), Біл (37), Р. Лопес (10), Хачімура (9), Авдія (2) – старт; Вагнер (17), Сміт (13 + 7 передач), Бертанс (11), Метьюз (7), Лень (2), Бонга (0).

"Бруклін": Дюрент (37 + 7 підбирань + 6 передач + 5 втрат), Харріс (30), Ірвінг (26 + 8 передач), Джордан (8 + 8 підборів), Браун (3 + 9 підбирань) – старт; Грін (23 + 7 підбирань), Шемет (11), Луваву-Кабарро (8), Пері (0), Т. Джонсон (0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Лень провів результативний матч в НБА, зупинившись за крок від дабл-даблу.