Юні українки переможно завершили Євробаскет

16,4 т.
Україна - Данія

Жіноча збірна України U-18 перемогла команду Данії в заключному поєдинку чемпіонату Європи в дивізіоні B. Зустріч у Сараєвому завершилася з рахунком 70:56.

Здавалося, у наших дівчат не буде проблем у цьому поєдинку. Суперники вже зустрічалися на груповому етапі - тоді українки перемогли з рахунком 60:35.

Початок зустрічі підтвердив очікування. Наші дівчата взяли гру під свій контроль, поступово збільшуючи перевагу. До перерви українські баскетболістки вигравали 12 очок.

Однак у третій чверті суперниці спробували надолужити втрачене. Закінчення 10-хвилинки з рахунком 5:0 дозволило збірній Данії до 5 очок скоротити загальне відставання.

Читайте: Жіноча збірна України U-18 розгромно перемогла на Євробаскеті

Але збірна України вирішила не випробовувати долю, перемігши суперника в заключній чверті. Це дозволило команді Елеонори Чек зайняти 13 місце на турнірі.