"Черкаські Мавпи" здобули шалену вольову перемогу в чемпіонаті України

24,2 т.
Кривбас - Черкаські Мавпи

"Черкаські Мавпи" здобули першу перемогу в новому сезоні чемпіонату України. У другому турі Суперліги Парі-Матч підопічні Максима Міхельсона у божевільному поєдинку обіграли на виїзді бронзового призера минулого року - "Кривбас" (72:71).

Господарі майданчика у Кривому Розі впевнено розпочали зустріч. Незважаючи на невдалий старт, баскетболісти "Мавп" не просто зуміли відіграти відставання на 8 очок, а й вийти вперед перед великою перервою.

У третій чверті "Кривбас" скоротив різницю у рахунку, однак наздогнати черкащан не зумів. Здавалося, що гості зможуть спокійно довести матч до переможного кінця, але у заключній десятихвилинці господарі зібралися і на майданчику почався справжній "валідол".

ЧИТАЙТЕ: Де дивитися матчі 2-го туру Суперліги Парі-Матч: розклад трансляцій

Головною зброєю обох команд стали дальні кидки. У складі гостей кращим з-за дуги виступив Олександр Кобець, який реалізував три із чотирьох, а у криворіжців лідерські якості взяв на себе Дмитро Глєбов.

За 1,5 хвилини до кінця зустрічі підопічні Валерія Плеханова все-таки переламали хід поєдинку і вийшли вперед. А коли за 9 секунд до кінця гри різниця у рахунку була +2 для господарів на дальній кидок наважився Мірошниченко. Саме Максим і приніс черкащанам божевільну перемогу.

"Кривбас" - "Черкаські Мавпи" - 71:72 (18:10, 14:26, 22:21 17:15)

"Кривбас": Бояркін (22 + 6 передач + 4 перехоплення), Попов (5 + 3 перехоплення), Липовцев (2 + 5 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати), Мальчевський (5), Тихонов (6 + 8 підбирань) - старт; Глєбов (15), Нікітін (5), Ворник, Вільховецький (1), Орленко (2), Шундель (8)

"Черкаські Мавпи": Руслов (6), Сизов (5 + 5 підбирань + 7 передач), Кальніченко (10 + 5 підбирань), Чумаков (15 + 10 підборів), Скапінцев (5) - старт; Кобець (14), Мірошниченко (13 - 5 втрат), І. Ткаченко, Балабан, Адедіран (2), Полюляк (2)