Збірна України в розкішному стилі вийшла в чвертьфінал Євробаскету 3х3

19,5 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Станіслава Тимофієнка, Олександра Кобця, Дмитра Ліповцева і Максима Закурдаєва з першого місця вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, який у ці дні проходить в Амстердамі. Українці здобули дві перемоги в двох зустрічах, обігравши Туреччину і Нідерланди.

У першому матчі дня Україна обіграла Туреччину з рахунком 22:14 тому повторне ураження турків автоматично зафіксувало збірну України в зоні попадання в 1/4 фіналу. У зустрічі Україна - Нідерланди вирішувалася доля першого місця у групі.

З перших секунд голландці захопили ініціативу, провівши кілька точних атак. Судді намагалися максимально підтримати господарів, свистячи нашим баскетболістам досить спірні порушення.

До середини зустрічі "синьо-жовті", забивши пару дальніх кидків, вперше вийшли вперед 9:8, а потім, точно атакувавши з-під кільця, переломили хід зустрічі, зміцнивши свою перевагу 9:13.

У кінцівці українці підвищили темп, показавши вищий клас. Гравці збірної Нідерландів програвали нашим співвітчизникам за всіма параметрами, закинувши за 5 хвилин лише кілька очок. У підсумку заслужена перемога 21:11.

pic.twitter.com/ChqodiSCxA

- Олена (@glabob)

8 липня 2017 р

В 1/4 фіналу Україна зіграє або з Сербією або з Іспанією.

Читайте: Збірна України U-18 встановила яскраве досягнення на Кубку світу з баскетболу 3х3

Згідно з правилами баскетболу 3х3 за звичайне потрапляння дають 1 очко, за попадання з-за дуги - 2 очка. Матч триває 10 хвилин чистого часу.

Нагадаємо, в кваліфікаційному турнірі в Андоррі збірна України посіла четверте місце, здолавши в чвертьфіналі чинного чемпіона Європи - Словенію.