Євробаскет-2015. Іспанія вирвала перемогу у Греції у драматичному чвертьфіналі

3,3 т.

Збірна Іспанії вирвала перемогу над командою Греції у драматичному чвертьфіналі Євробаскету-2015 - 73:71 (14:14, 25:18, 16:25, 18:14).

Поєдинок Іспанія - Греція повністю виправдав очікування, тримаючи вболівальників у напрузі з першої по останню секунди. Розпочалася битва баскетбольних титанів із невеликого відриву іспанців, який греки незабаром ліквідували. Перша чверть так і завершилася в рівній боротьбі.

У другій чверті нестримні Міротіч і Газоль зуміли забезпечити Іспанії до великої перерви перевагу в сім очок. Однак у наступній чверті греки відіграли відставання. Навіть пішли на заключну чверть із лідерством у два очки.

Навіть у вирішальному відрізку матчу боротьба тривала до останнього. Здавалося, іспанцям вдалося дотиснути греків, але ті знову зуміли ліквідувати невелике відставання. Триочковий Слоукаса скоротив відставання Греції до одного очка за чотири секунди до сирени. Проте ще через дві секунди іспанці заробили два штрафні, один із яких Газоль промазав. Залишалися долі секунди і два очки відставання Греції від Іспанії. Відчайдушний дальній кидок греків виявився неточним.

Читайте: Євробаскет-2015. Табло турніру

Іспанія стала першим півфіналістом чемпіонату Європи 2015 року. Суперник Іспанії по півфіналу визначиться сьогодні в матчі Франція - Латвія. Початок о 22:00. 16 вересня в інших чвертьфіналах зіграють Сербія - Чехія (19:30), Італія - Литва (22:00).