Чемпіон у прольоті: визначилися фіналісти Кубка України з баскетболу

11,1 т.
Дніпро Хімік

У столичному Палаці Спорту відбувся перший матч полуфіналу Фіналу чотирьох FreezeOil Кубка України. "Дніпро" сенсаційно обіграв чинного чемпіона країни - южненський "Хімік". Не дуже результативний матч завершився з рахунком 55:44.

У першій половині зустрічі обидві команди продемонстрували вкрай невисоку результативність. За 6 хвилин другої чверті команди набрали всього 4 (!!!) очки на двох. На паркеті переважав позиційний напад, при цьому баскетболісти не показували високих швидкостей.

Читайте: Голова компанії FreezeOil: українці здивували інтересом до баскетболу

Після великої перерви дніпряни і южненці активізувалися, порадувавши уболівальників більш видовищним баскетболом, ніж до цього. А ось заключна чверть виявилася просто кошмаром для "Хіміка". Команда Віталія Степанівської набрала за 10 хвилин 5 очок. Причиною тому стали нерви і надмірне бажання завершувати атаки індивідуально.

Півфінал Кубка України

"Хімік" - "Дніпро" - 44:55 (19:14, 8:4, 12:17 5:20).

"Хімік": Рябчук (3 + 3 перехоплення), Д. Сміт (14), Конєв (6), Антипов (3), Петров (14 + 11 підбирань) - старт; Лав, Бехерано (2), Бєліков (2), Павлов, Сидоров

"Дніпро": Мішула (7 + 5 передач), Закурдаєв (7), Глєбов (7), Тимофєєнко (16 + 2 блок-шоти), Загреба (4 + 8 підбирань) - старт; А. Дзюба (7 + 8 підбирань), Шевченко (2), Мєсяц, Ткачук (2), Вільховецький, Шундель (3)

Другим фіналістом досить передбачувано став столичний "Будівельник". Як не старалася БІПА протистояти киянам, але зробити після "Дніпра" другу сенсацію за один вечір одеситам виявилося не під силу.

Особливої ??боротьби у цьому поєдинку не вийшло. Ще до великої перерви "Будівельники" зуміли серйозно піти у відрив, створивши собі перевагу в півтори десятка очок. Надалі одесити особливо провалювалися в обороні, проте захист "Будівельника" не дозволяв їм скоротити розрив у рахунку. А два поспіль ефектних данки Михайла Анісімова в останній чверті остаточно деморалізували номінальних господарів.

БІПА - "Будівельник" 51:71 (11:14, 12:24, 12:13, 16:20)

БІПА: Артамонов (10 + 6 передач), Фандерберк (3), Жуковський (5), Волчанов (6), Челован (10 + 9 підборів) - старт; Кушніров (4), Сліпенчук (3 + 5 передач), Попов (7), Антонець, Фурс, Розенцвіт (3), Ягодин.

"Будівельник": Зотов (1 + 6 підбирань + 4 передачі), Дугат (15 + 5 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Крутоус (4), Стефенс (2 + 4 підбирання + 2 блок-шота), Анісімов (16) - старт; Філдс (10 + 7 підбирань), Горбенко (5), Завадський, Отверченко (8), Дроздов (7), Вінтоняк (3), Луценко