Кияни здобули впевнену перемогу в Суперлізі Парі-Матч

4,5 т.
БК Будівельник

Столичний "Будівельник" здобув впевнену перемогу в межах чергового туру Суперліги Парі-Матч. Кияни без проблем обіграли на виїзді "Волиньбаскет" - 86:71.

Підопічні Євгена Мурзіна потужно почали зустріч і вже в першій чверті створили собі комфортну перевагу - плюс 8 очок. У другій десятихвилинці господарі змогли трохи скоротити різницю в рахунку, однак переломити хід поєдинку їм не вдалося.

Читайте: Ефектна перемога "Дніпра" і "валідол" чемпіона: результати дня в Суперлізі Парі-Матч

Після великої перерви "Будівельник" контролював перебіг гри на майданчику і спокійно, на класі, довів справу до логічного завершення.

Варто зазначити, що завдяки цій перемозі "будівельники" закріпилися на другому місці в турнірній таблиці чемпіонату України. Лідирує чинний чемпіон "Хімік".

"Волиньбаскет" - "Будівельник" 71:86 (14:22, 25:22, 12:16, 20:26)

"Волиньбаскет": Тимощук (6), Коцький (5), Герасимчук (16), Рудаков (23+5 підбирань), Чемякін (3) - старт; Глушко, Кісільчук (4), Алфьоров (3), Шконда (2), Дейна (4), Фурс (5+4 втрати +4 перехоплення).

"Будівельник": Зотов (2), Луценко (8), Крутоус (8+3 перехоплення), Вінтоняк (6+9 підбирань +4 передачі), Анісімов (14+3 перехоплення) - старт; Отверченко (11+4 передачі), Дугат (10+7 передач), Горбенко, Завадський (14+6 підбирань), Приймак (6), Буцький (7).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Хімік" зазнав прикрої поразки у баскетбольній Лізі чемпіонів.