"Будівельник" впевнено вийшов до 1/4 фіналу FreezOil Кубку України з баскетболу

10,8 т.
'Будівельник' впевнено вийшов до 1/4 фіналу FreezOil Кубку України з баскетболу

Київський "Будівельник" став другим чвертьфіналістом FreezOil Кубку України з баскетболу. Вдома "Будівельники" впевнено обіграли "Кремінь" із рахунком 67:50.

Після того, як у першій грі "Будівельник" несподівано зіграв внічию, підопічні Євгена Мурзіна й цього разу провалили першу чверть. Хоча ще до великої перерви практично відновили статус-кво.

Читайте: 1/8 фіналу FreezeOil Кубка України з баскетболу: результати матчів 5 листопада

Баскетболісти "Кремня" всіляко намагалися утримати рівну гру в останніх чвертях, однак, нав'язати боротьби їм не вдалося. "Будівельник" спокійно довів справу до перемоги, не дозволивши гостям створити хоч якусь інтригу.

1/8 фіналу. Матч №2 "Будівельник" - "Кремінь" - 67:50 (8:22, 17:5, 16:9, 26:14)

"Будівельник": Буцький, Луценко (5+3 перехоплення), Приймак (1+5 підбирань), Вінтоняк (5), М. Анісімов (15+6 підбирань +3 перехоплення) - старт; Дугат (4), Зотов (15 +5 перехоплень), Дроздов (11+6 підбирань), Завадський (4+2 блок-шоти), Отверченко (7)

"Кремінь": Кожем'якін (6 підбирань), Вудсон (7+5 передач), Луговцов (3), Малюк (3), Ясиненко (13) - старт; Зозуля (8-4 втрати), Байда, Шостуха, Тищенко (9+8 підбирань -4 втрати), Скрипець (5), Хамзаев (2)

Нагадаємо, напередодні вже визначився перший чвертьфіналіст FreezeOil Кубка України з баскетболу.