Кияни достроково виграли чемпіонат України з баскетболу

14,3 т.
Хімік - Будівельник

"Будівельник" здобув вирішальну перемогу над "Хіміком" у четвертій битві фіналу чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок на паркеті ФСК "Олімп" завершився із рахунком 81:89, дозволивши киянам із рахунком у серії 3:1 достроково виграти "золото" національної першості.

Старт цієї зустрічі розвивався за таким же сценарієм, як і в четвертій грі. Гості взяли "з місця у кар'єр" і потужними атаками раз за разом стали збільшувати розрив у рахунку. У господарів були дуже великі проблеми з рухом м'яча. Южненці, які протягом сезону робили приблизно 20 передач за матч, змогли зробити лише п'ять, збиваючись на безрезультатні індивідуальні атаки.

Після перерви підопічні Віталія Степанівського точними "трюльниками" спробували переламати хід поєдинку, але зробити камбек так і не змогли. Американські легіонери, Генрі Дугат і Діджей Стефенс, столичній команді влаштували справжній "хіт-парад" триочкових кидків, не залишивши шансів суперникам.

Рахунок перед четвертою чвертю 48:70 залишав примарні шанси на овертайм. "Хімік" ризикнув, заграв у відкритий баскетбол і це принесло свої плоди. Господарі зробили ривок 16:5, скоротивши відставання до 7 пунктів, але на більше сил не вистачило.

"Хімік" - "Будівельник" 81:89 (9:17, 18:26, 21:27 33:19)

"Хімік": Сміт (23), Рябчук (0 + 5 підбирань + 4 передачі + 5 перехоплень), Конєв (10 + 4 підбирання), Антипов (11), Лав (8) - старт; Бєліков (9), Петров (8 + 4 підбирання), Павлов (7), Сидоров (5 + 4 передачі), Ковальов, Прокопенко.

"Будівельник": Дугат (19 + 5 підбирань), Отверченко (12), Крутоус (4 + 5 передач), Стефенс (21 + 5 підбирань), Анісімов (6) - старт; Філдс (12 + 7 передач), Дроздов (9), Завадський (6), Горбенко.

Після завершення фінальної серії сезону ФБУ роздала індивідуальні нагороди кращим гравцям сезону:

Кращий захисник - Джеймі Сміт ("Хімік")

Кращий центровий - Михайло Анісімов ("Будівельник")

MVP сезону - Генрі Дугат ("Будівельник")

Читайте: "Дніпро" здобув непросту перемогу в битві за "бронзу" Суперліги Парі-Матч

Нагадаємо, що в першій грі фінального протистояння "Будівельник" на останній секунді упустив перемогу, а в другому взяв впевнений реванш.

Зазначимо, що в понеділок, 8 травня, між "Черкаськими Мавпами" та "Дніпром" відбудеться вирішальна 5-а зустріч, у якій визначиться бронзовий призер Суперліги Парі-Матч.