Українська "молодіжка" здобула яскраву перемогу на жіночому Євробаскеті

22,2 т.
збірна України з баскетболу

Жіноча молодіжна збірна України вирвала перемогу в команди Угорщини у драматичному матчі першого етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B - 48:47.

Початок поєдинку пройшов під диктовку угорок. Суперниці заволоділи ініціативою, забезпечивши 9 очок переваги. Однак у другій чверті нашим дівчатам вдалося вирівняти гру. А після перерви українки проявили характер, наздогнавши опонентів.

У вирішальній чверті збірна Угорщини спробувала вирвати перемогу. За хвилину до кінця гри наші відставали з мінімальним відривом. Переможними стали точні штрафні Ольги Яцковець. Вона з дабл-дабл стала кращою в складі збірної України - 18 очок, 12 підбирань.

Читайте: Українська баскетболістка стала кращою у відборі на чемпіонат Європи, обійшовши росіянку

У наступному матчі збірна України зіграє 13 липня проти третьої команди з групи C, де виступають команди Литви, Ізраїлю та Великобританії.

Чемпіонат Європи

Жінки U-20. Чемпіонат B

Угорщина U-20 - Україна U-20 - 47:48 (15:6, 11:11, 12:18, 9:13)

Як повідомляв "Обозреватель", у стартовому поєдинку наша команда програла Чехії - 34:78. Напередодні Угорщина перемогла Чехію - 72:57.