Попереду плей-офф: українки розкішною перемогою завершили груповий етап Євробаскету-2017

31,0 т.
збірна України з баскетболу

Жіноча збірна України з баскетболу здобула яскраву перемогу над командою Угорщини в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи в Чехії. Наша команда, порадувавши уболівальників видовищною грою, перемогла своїх суперниць - 84:72, вийшовши в плей-офф турніру.

Українки здорово почали матч. Активна гра Удоденко і Малашенко дозволила нашим здобути комфортну перевагу у вісім очок за підсумками першої чверті. Однак уже на початку наступної десятихвилинки угоркам вдався ривок 10-3, що розгнівало наставника "жовто-синіх" Володимира Холопова.

Читайте: Експресивна українська вболівальниця підкорила телеглядачів Євробаскету-2017

Наставник нашої команди своєчасно взяв хвилинний тайм-аут, під час якого зміг повернути своїх підопічних у гру. Друга половина чверті пройшла під шквалом атак українок, які до перерви "привезли" суперницям 17 очок переваги.

З початком третьої чверті угорки запропонували активний баскетбол. Але ривок 5-0 попереджено далекими спробами Ольховик, яка не дозволила суперницям скоротити відставання. "Жовто-синім" вдалося уникнути помилок попередніх матчів, коли наші відверто провалювалися у третій чверті. На цей раз українки просто втоптали суперниць у паркет. Навіть незважаючи на те, що угоркам вдалося закрити нашого лідера Ягупову, це абсолютно не позначилося на грі підопічних Володимира Холопова.

У заключній чверті наші дівчата дещо розслабилися. Угоркам вдалося скоротити відставання до 10 очок, але далеке потрапляння Катерини Дорогобузової дозволило нашим утриматися на комфортній дистанції. Після цього українки спокійно довели матч до перемоги. Таким чином, збірна України посіла друге місце в групі А Євробаскету-2017.

Україна - Угорщина - 84:72 (26:18, 21:12, 20:17, 17:25)

Зазначимо, що суперником нашої збірної в 1/8 фіналу стануть баскетболістки Італії або Словаччини. Зустріч пройде у вівторок, 20 червня.

Як повідомляв "Обозреватель", чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 феєрично стартувала на Кубку світу в Нанті.