16-річна українка стала дворазовою чемпіонкою світу зі стрибків у воду

3 хвилини
18,0 т.
Байло виграла друге 'золото'

Українка Ксенія Байло з результатом 376.35 бала виграла другу золоту медаль на чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів, що у ці дні проходить у київському центрі спорту "Ліко". 16-річна уродженка Миколаєва стала найкращою у змаганнях на 3-метровій вежі у віковій групі "В".

Ксенія Байло з другою золотою медаллю юніорського ЧС

Для нашої молодої співвітчизниці це стало третьою нагородою на світовій першості.

Вкотре гімн України пролунав на ЧС

Раніше Ксенія завоювала "бронзу" у стрибках із метрового трампліну, а також перемогла на 10-метровій вежі.

Подіум

Друге місце посіла Елісса Піззіні (Італія) – 375.75. Третьою стала німкеня Йоанна Краус (345.95).

Зазначимо, що кількома годинами раніше українці Олексій Середа та Данило Аванесов стали першими у синхронних стрибках із 10-метрової вежі (321.3 бала).

Олексій Середа та Данило Аванесов

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ксенія у 2020 році виграла Кубок України. Після цього її було зараховано до збірної нашої країни.

Ксенія Байло з першою золотою медаллю юніорського ЧС

У 2021 році на кваліфікаційному на Олімпійські ігри Кубку світу в Токіо в синхронних стрибках із 10-метрової вежі із Софією Ліскун посіли восьме місце, що не дозволило отримати олімпійську ліцензію.

Ксенія Байло виграла "золото"

Дебютувала на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Будапешті, Угорщина, у командних змаганнях, де завершила турнір п'ятою.

Ксенія Байло

На Євро у стрибках у воду змішаних пар із 10-метрової вежі мала виступати з Кирилом Болюхом, який за 10 днів до чемпіонату захворів, тому у міксті провели вимушену заміну на Олексія Середу, з яким у фіналі змагань із результатом 325,68 бала здобули перемогу.

Байло та Середа

У синхронних стрибках із вежі в дуеті з Софією Ліскун із результатом 286,74 бала виборола бронзову нагороду.

Ліскун та Байло

Раніше Олексій Середа посів 6-те місце у змаганнях Олімпіади-2020 на 10-метровому трампліні.