16-річна українка виграла чемпіонат світу зі стрибків у воду

13,6 т.
Ксенія Байло виграла ЧС

Українка Ксенія Байло стала переможницею чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів, який цими днями проходить у київському центрі спорту "Ліко". 16-річна уродженка Миколаєва стала найкращою у змаганнях на 10-метровій вишки у віковій групі "В".

Ксенія Байло з президентом Федерації України зі стрибків у воду Ігорем Лисовим

Для нашої юної співвітчизниці це стало другою нагородою на світовій першості. Раніше Ксенія завоювала "бронзу" у стрибках із метрового трампліну.

Зазначимо, що Ксенія у 2020 році виграла Кубок України. Після цього було зараховано до збірної нашої країни.

Ксенія Байло із золотою медаллю юніорського ЧС

У 2021 році на кваліфікаційному на Олімпійські ігри Кубку світу в Токіо в синхронних стрибках із 10-метрової вишки з Софією Ліскун посіли восьме місце, що не дозволило отримати олімпійську ліцензію.

Ксенія Байло виграла "золото"

Дебютувала на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Будапешті, Угорщина, у командних змаганнях, де завершила турнір п'ятою.

Ксенія Байло

На Євро у стрибках у воду змішаних пар з 10-метрової вишки мала виступати з Кирилом Болюхом, який за 10 днів до чемпіонату захворів, тому у міксті провели вимушену заміну на Олексія Середу, з яким у фіналі змагань із результатом 325,68 бала здобули перемогу.

Байло та Середа

У синхронних стрибках з вишки в дуеті з Софією Ліскун з результатом 286,74 бала виборола бронзову нагороду.

Ліскун та Байло

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Олексій Середа посів 6-е місце у змаганнях Олімпіади-2020 на 10-метровому трампліні.