Син Героя України більше не керує одеськими патрульними. Відео
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Юрій Рибак](https://i.obozrevatel.com/2019/11/20/327108329406226994551015889612378680590336n.jpg?size=1944x924)
Начальник патрульної поліції Одеської області Юрій Рибак, який займав цю посаду більше двох років, покинув свій пост. Його перевели на роботу до Києва.
Як запевнив сам Рибак, його переклад в столицю не пов'язаний з будь-якими скандалами. Про це колишній головний патрульний Одеської області повідомив на своїй сторінці в Facebook. Там він опублікував відеозвернення (щоб його подивитися, доскрольте сторінку до кінця).
Відзначимо, що Юрій Рибак родом з Донецької області. Він син Героя України і депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, який був по-звірячому вбитий терористами "ДНР" в квітні 2014 року.
Читайте: Під Одесою загорілося авто з поліцейськими: подробиці моторошної НП
Нагадаємо також, що влітку Юрія Рибака тимчасово усували від виконання службових обов'язків після скандалу з колишньою одеською патрульною Зоєю Мельник. Вона навела факти зловживань співробітниками відомства.
Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в головному управлінні Національної поліції в Одеській області обвалилася стеля. Великий фрагмент штукатурки впав на сходовий проліт. Постраждали двоє співробітників управління, які стояли на сходах.