У Чернівецькій області під час пожежі загинуло дві дитини
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![У Чернівецькій області під час пожежі загинуло дві дитини](https://i.obozrevatel.com/2013/11/19/946968.jpg?size=1944x924)
У Чернівецькій області під час пожежі в приватному будинку загинули двоє дітей. Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
Займання сталося в одній з кімнат приватного житлового будинку в місті Вашківці Вижницького району. Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам четвертої Державної пожежно-рятувальної частини у вівторок, 19 листопада, в 13:34. На місце події бригада (шість осіб і одна одиниця техніки) прибула через шість хвилин.
Читайте:
Пожежа в Єнакієвому: евакуйовані учні школи-інтернату
Пожежні ліквідували вогонь і винесли з будинку двох несвідомих дітей. Їх негайно доставили в реанімаційне відділення міської лікарні, однак медикам залишилося лише констатувати факт смерті.