Зеленський нагородив посмертно "батьків" Конституції. Повний список

23 хвилини
8,0 т.
Зеленський нагородив посмертно 'батьків' Конституції. Повний список

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденами і медалями, а також присвоїв почесні звання десяткам українців. Серед них автори Конституції Віктор Мусіяка і Михайло Сирота.

Відповідний указ № 274/2021 від 28 червня опубліковано на сайті глави держави. У ньому наголошується, що автори Основного закону посмертно нагороджені орденами Свободи (щоб подивитися весь список, доскрольте сторінку до кінця).

"За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України", – йдеться в документі.

Відео дня
Повний список всіх, кого постановив нагородити Зеленський

Нагородити орденом Свободи

  • МУСІЯКУ Віктора Лаврентійовича (посмертно) - народного депутата України II та IV скликань Верховної Ради України

  • СИРОТУ Михайла Дмитровича (посмертно) - народного депутата України II, III та VI скликань Верховної Ради України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

  • БЕРШЕДУ Євгена Романовича - Надзвичайного і Повноважного Посла України, виконувача обов’язків директора Інституту законодавства Верховної Ради України

  • МОРГУНА Володимира Васильовича - директора Інституту фізіології рослин і генетики Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

  • ЗАВАЛЕВСЬКОГО Юрія Івановича - першого заступника директора Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти", м.Київ

  • КОСТЮЧЕНКА Леоніда Михайловича - народного депутата України II скликання Верховної Ради України

  • НЕПОМНЯЩОГО Олександра Михайловича - президента громадської спілки "Міждержавна гільдія інженерів консультантів", м.Київ

  • НОРА Василя Тимофійовича - професора, завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

  • ШАПАРЕНКА Олександра Максимовича - віце-президента Асоціації ветеранів спорту України, м.Київ

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

  • БЕССАРАБА Олександра Семеновича - проректора Національного університету харчових технологій, м.Київ

  • ДАНИЛЕНКА Віктора Михайловича - завідувача відділу Інституту історії України Національної академії наук України

  • ДЯДЮРУ Миколу Володимировича - головного диригента державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

  • КИРИЧЕНКА Василя Петровича - генерального директора сільськогосподарського товариства "Світоч", Полтавська область

  • КОЦЮБУ Віктора Юрійовича - заступника генерального конструктора – начальника дослідно-конструкторського бюро акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • МИЗУ Сергія Васильовича - начальника комунального підприємства "Міське управління житлово-комунального господарства" Чорноморської міської ради, Одеська область

  • РУСАНОВА Юрія Анатолійовича - голову громадської організації "Чернігівська обласна асоціація ветеранів та інвалідів Афганістану та антитерористичної операції"

  • ЧЕРНИШОВА Михайла Анатолійовича - генерального директора товариства "Вестрон", м.Харків

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

  • АЛАХВЕРДІЄВА Саміра Шіркана огли - начальника відділу управління Департаменту Офісу Генерального прокурора

  • БЕРЕЗОВСЬКОГО Михайла Наумовича - директора з будівництва та соціального розвитку акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • ВЛАСЮКА Олега Феодосійовича - голову правління акціонерного товариства "Дубномолоко", Рівненська область

  • ВОЛОСОВЦЯ Олександра Петровича - завідувача кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м.Київ

  • ГЕРМАНА Ігоря Миколайовича - першого заступника Дрогобицького міського голови, Львівська область

  • КОФМАНА Бориса Яковича - члена Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів

  • ЛЄСНОГО Сергія Євгеновича - суддю Сихівського районного суду м.Львова у відставці

  • ОЛІЙЧЕНКА Ігоря Михайловича - професора кафедри Національного університету "Чернігівська політехніка"

  • ОСТАПЧУКА Анатолія Миколайовича - завідувача реставраційної майстерні Національного заповідника "Софія Київська", м.Київ

  • ПИРОГОВА Леоніда Олексійовича - заступника генерального конструктора акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • РИНДЗАКА Тадея Йосиповича - головного художника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

  • СІНАЙКА Олега Олександровича - заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

  • СКИБЕНКА Олексія Ігоровича - прокурора відділу управління Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора

  • СМИРНОВА Віктора Володимировича (посмертно) - голову Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

  • ЧЕРЧАТОГО Олександра Івановича - директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області

  • ШАМИЧА Олександра Миколайовича - голову громадської організації "Колегія футбольних арбітрів та спостерігачів м.Києва"

  • ШЕВЧУКА Святослава Юрійовича - Главу Української греко-католицької церкви, м.Київ

  • ШКВИРУ Євгена Володимировича - консула Генерального консульства України в Мілані, Італійська Республіка

  • ЩЕРСЬКОГО Кшиштофа - Державного секретаря Канцелярії Президента Республіки Польща – Керівника Бюро з міжнародної політики, громадянина Республіки Польща

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

  • ВИНОГРАДОВА Кирила Олеговича - лікаря філії державної установи "Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України" у Львівській області

  • ТІШКОВА Сергія Михайловича - заступника директора відокремленого підрозділу "Вертольоти Мотор Січ" акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

  • УЛЬЯНЕНКО Наталію Борисівну - директора Київського представництва акціонерного товариства "Мотор Січ"

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

  • ЛЕХОВІЦЕР Зою Василівну - начальника бюро акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • МАЛЮГУ Анжелу Володимирівну - керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

  • ОГАНЕЗОВУ-ГРИГОРЕНКО Ольгу Вадимівну - професора кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

  • БАБЕНКО Тетяну Олександрівну - машиніста основного виробництва товариства "Збагачувальна фабрика "Свято-Варваринська", Донецька область

  • ГАЛУЗОВУ Яну Олексіївну - начальника бюро акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя

  • ДЕНИСЕНКО Оксану Вадимівну - генерального директора комунального некомерційного підприємства "Центр громадського здоров’я Одеської обласної ради"

  • ДИМЕНКО Лідію Василівну - головного бухгалтера державної наукової установи "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти", м.Київ

  • КАБАНОВУ Людмилу Олексіївну - швачку цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область

  • КРАВЧЕНКО Ірину Миколаївну - генерального директора державного підприємства "Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

  • ЛАЗАРЄВУ Зінаїду Тимофіївну - начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

  • МАКСИМЕНКО Олену Михайлівну - керівника філії у місті Радомишль громадської організації "Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО", Житомирська область

  • МАЛАШИЧ Юлію Юріївну - начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

  • ПЕДЯШ Тетяну Іванівну - матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Рівненська область

  • СКАЛОЗУБ Віру Андріївну - керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

  • СОЛЯНИК-ГОЛУБЕНКО Ілону Геннадіївну - актрису, провідного майстра сцени комунального підприємства культури "Дніпровський академічний театр драми та комедії" Дніпропетровської обласної ради

  • ТИЩЕНКО Юлію Анатоліївну - керівника центру суспільних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ

  • ТРОПЕШКО Валентину Іванівну - учительку Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 7 Запорізької міської ради

  • ШАРАЙ Галину Миколаївну - директора товариства "ЛКА", Миколаївська область

Нагородити орденом Данила Галицького

  • ПАЛАГНЮКА Юрія Володимировича - полковника

  • ХОМЕНКА Ігоря Володимировича - полковника юстиції

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

  • ГРІМОВА Олексія Вадимовича - полковника

  • НІМЧЕНКА Дмитра Васильовича - підполковника

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня

  • КАЛАШНИКА Артема Володимировича - старшого оперуповноваженого відділу Управління Головного управління Державного бюро розслідувань, капітана Державного бюро розслідувань

  • ПУЗИРЕВСЬКОГО Івана Євгеновича - слідчого відділу Управління Головного управління Державного бюро розслідувань, майора Державного бюро розслідувань

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

  • БАРАДУЛІНА Миколу Григоровича - слюсаря цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси

  • БОНДАРЕНКО Ірину Михайлівну - апаратника цеху акціонерного товариства "Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ", Луганська область

  • КИР’ЯН Ольгу Олексіївну - заступника начальника відділу управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

  • ЛЕВБАРГА Овсія Семеновича - начальника лабораторії відділу науково-виробничого інституту державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", м.Київ

  • ЛУШПІЄНКА Вадима Миколайовича - начальника відділу Департаменту Офісу Генерального прокурора

  • РОМАНЧУКА Романа Васильовича - заступника начальника Департаменту – начальника управління Офісу Генерального прокурора

Присвоїти почесні звання:

  • "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

  • КАСПРУК Тетяні Андріївні - провідному майстрові сцени Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса

  • КНИШУ Павлу Петровичу - генеральному директорові державного підприємства "Дирекція пересувних циркових колективів України", м.Київ

  • РУДОМУ Роману Антоновичу - співакові-вокалісту, композиторові, аранжувальнику, м.Київ

  • ЯНКУ Юрію Володимировичу - директорові – головному диригенту комунального підприємства "Харківська обласна філармонія"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

  • БАЧИКУ Сергію Володимировичу - акторові драми Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

  • БОЙМУК Наталії Григорівні - артистці драми державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької", м.Львів

  • БОРСУК Олесі Володимирівні - художньому керівникові народного художнього колективу "Спортивно-танцювальний ансамбль "Пульс" Центру творчості "Шевченківець" Шевченківського району м.Києва

  • ВОДИЧЕВУ Андрію Володимировичу - провідному майстрові сцени Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса

  • ГУЩИНУ Віктору Олександровичу - артистові комунального закладу "Житомирський академічний обласний театр ляльок" Житомирської обласної ради

  • РИБЦІ-ПАРХОМЕНКО Наталії Володимирівні - провідному майстрові сцени Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса

  • СІЧКУ Петру Ігоровичу - артистові оркестру державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької", м.Львів

  • ТКАЧУКУ Ярославу Олеговичу - артистові балету – провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

  • ЦИГАНСЬКІЙ Тетяні Михайлівні - артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени обласного комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"

  • ЩЕРБАТІЙ Тетяні Іванівні - акторці, майстрові сцени комунального закладу "Одеський обласний театр ляльок"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

  • ТУРЧЕНКУ Ігорю Вікторовичу - директорові державного підприємства "Дороги Харківщини"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

  • ГУТАКУ Віктору Анатолійовичу - учителеві комунального закладу загальної середньої освіти I–III ступенів "Варвинський ліцей № 1" Варвинської селищної ради, Чернігівська область

  • ЛИМАРЕНКУ Володимиру Анатолійовичу - учителеві спеціалізованої економіко-правової школи приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія"

  • ЛУНІНІЙ Ларисі Григорівні - учительці Харківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 119 Харківської міської ради

  • МОСЯКІНІЙ Надії Тадеївні - учительці школи I–III ступенів № 1 Шевченківського району м.Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

  • ВІДЕЙКУ Михайлу Юрійовичу - завідувачеві науково-дослідної лабораторії Київського університету імені Бориса Грінченка

  • ДОВГАНЮ Валерію Івановичу - старшому науковому співробітникові науково-дослідного відділу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницька область

  • КИЗИЛОВІЙ Віталіні Володимирівні - професорові кафедри державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

  • МУДРОМУ Степану Івановичу - завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

  • НІКОГОСЯНУ Левону Рубеновичу - завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету

  • ПІЧУГІНУ Сергію Федоровичу - завідувачеві кафедри Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

  • ТАРАСЕВИЧУ Миколі Івановичу - заступникові директора Фізико-технічнологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України

  • ШУАІБОВУ Олександру Каміловичу - професорові кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет", Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

  • АРДЕЛЯНУ Максиму Валентиновичу - головному режисерові проектів товариства "Таврійські ігри", м.Київ

  • ВАКАЛЮКУ Петру Васильовичу - доцентові кафедри навчально-наукового інституту мистецтв державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м.Івано-Франківськ

  • КЛЕЩУКОВУ Володимиру Петровичу - викладачеві комунального позашкільного навчального закладу "Дитяча школа мистецтв № 4 міста Одеси"

  • КРУЧИНІНІЙ Євгенії Іванівні - директорові Дитячої художньої школи м.Миколаєва

  • МАНЕЛЮК Еллі Валеріївні - викладачеві кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету

  • МАРЧЕНКУ Валерію Віталійовичу - доцентові кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

  • МИСАКУ Юрію Орестовичу - директорові – художньому керівнику Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

  • ПАСТУХУ Богдану Петровичу - поетові-пісняру, Львівська область

  • ПРИХОДЬКО Олені Василівні - завідувачеві відділу комунального закладу "Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая" Закарпатської обласної ради

  • СВИСТУНУ Артему Олександровичу - директорові – художньому керівнику Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

  • "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

  • БУРЛАЦІ Олексію Васильовичу - донорові, м.Суми

  • ГОРДІЮ Петру Петровичу - донорові, Волинська область

  • КОВАЛЕНКУ Володимиру Васильовичу - донорові, м.Суми

  • КРАВЧЕНКУ Олексію Леонідовичу - донорові, м.Суми

  • РОМАНЦЮ Володимиру Володимировичу - донорові, Житомирська область

  • ПЕРВІШКУ Миколі Олександровичу - донорові, Полтавська область

  • СКУБІ Михайлу Юрійовичу - донорові, м.Суми

  • ТЕРНОВИКУ Дмитру Миколайовичу - донорові, Волинська область

  • ТИМОФЄЄВУ Ігорю Анатолійовичу - донорові, Волинська область

  • ТИТАРЕНКУ Миколі Володимировичу - донорові, Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

  • БАКУТІ Сергію Віталійовичу - начальникові Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

  • ВАДІМОВІЙ Наталії Іванівні - заступникові керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії

  • ЛУЦИКУ Роману Олеговичу - голові профспілкової організації, головному консультанту Управління Департаменту Офісу Президента України

  • НАУМОВІЙ Любові Юріївні - начальникові управління апарату Президії Національної академії медичних наук України

  • НЕМИКІНІЙ Людмилі Петрівні - віце-президентові Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

  • ПІДГОРОДЕЦЬКІЙ Любові Миколаївні - заступникові директора Департаменту Державної служби фінансового моніторингу України

  • РУСИН Марині Іванівні - першому заступникові директора товариства "ЕНЕРГО ЗБУТ ТРАНС", м.Київ

  • СІМАКУ Сергію Васильовичу - професорові кафедри Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, м.Київ

  • ТКАЧУ Івану Миколайовичу - начальникові навчально-наукового центру оборонного менеджменту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України

  • УДОВЕНКО Тетяні Леонідівні - головному бухгалтерові державної установи "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення" Міністерства молоді та спорту України

  • ФЕДОРИЧАКУ Миколі Михайловичу - начальникові управління Трускавецької міської ради, Львівська область

  • ШЕВНІНУ Сергію Михайловичу - директорові Департаменту Міністерства внутрішніх справ України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

  • ГОРДУС Ользі Миколаївні - старшому редакторові товариства "Телерадіокомпанія Академ-ТВ", м.Суми

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

  • ДАХНО Ларисі Олександрівні - медичному директорові підприємства "Стоматологічна клініка доктора Дахно", м.Київ

  • ІВАНОВІЙ Галині Петрівні - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Київська міська клінічна лікарня № 6"

  • КАЧУРУ Олександру Юрійовичу - генеральному директорові комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради "Київський обласний перинатальний центр"

  • КОВАЛЬ Галині Володимирівні - медичному директорові комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради

  • КРИШТОПІ Михайлу Васильовичу - головному лікареві товариства "Лікувально-діагностичний центр "Перша чоловіча клініка", м.Київ

  • ЛИСИЦІ Олександру Володимировичу - завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

  • МАКСАКОВІЙ Ірині Сергіївні - завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

  • МАРУШКУ Євгену Юрійовичу - старшому науковому співробітникові відділу, лікарю державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України"

  • МАРЦИНКЕВИЧУ Олександру Олександровичу - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна лікарня" Чернігівської обласної ради

  • МЕЛЬНИЧУКУ Василю Дмитровичу - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Уманська міська лікарня" Черкаської обласної ради

  • МИХАЙЛЮКУ Федору Володимировичу - головному лікареві відокремленого підрозділу "Одеська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги"

  • ПУЛИКУ Ігорю Юрійовичу - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"

  • РОДІОНОВІЙ Людмилі Яківні - завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Київська міська клінічна лікарня № 4"

  • РЯБОКОНЬ Олені Вячеславівні - завідувачеві кафедри Запорізького державного медичного університету

  • САЗОНОВІЙ Інні Євгеніївні - головному спеціалістові відділу Департаменту Луганської обласної державної адміністрації

  • САФОНОВУ Роману Валерійовичу - виконувачеві обов’язків генерального директора державної установи "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України"

  • СТАРЕНЬКІЙ Світлані Яківні - завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров’я України

  • ТЕРЕХОВУ Роману Леонідовичу - виконувачеві обов’язків генерального директора державної установи "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України"

  • ШКВАРКОВСЬКОМУ Ігорю Володимировичу - лікареві відділення обласного комунального некомерційного підприємства "Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги"

  • ШУЛЬЗІ Дмитру Івановичу - лікареві відділення комунального підприємства "Криворізька міська клінічна лікарня № 8" Криворізької міської ради, Дніпропетровська область

  • ЯРМОЛЕНКО Ользі Маркіянівні - заступникові начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

  • ВІТРЯКУ Анатолію Вікторовичу - директорові державного підприємства "Білоцерківське лісове господарство", Київська область

  • КАЦАЛАПУ Василю Федоровичу - члену Товариства лісівників України, Сумська область

  • ОРЕНДОВИЧУ Віктору Романовичу - головному лісничому державного підприємства "Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство "Сторожинецький держспецлісгосп", Чернівецька область

  • САХНЮКУ Віктору Анатолійовичу - начальникові Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства

  • "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

  • АНДРИЧ Вірі Іллівні - майстрині декоративно-ужиткового мистецтва, Чернівецька область

  • ДРАГОЛЮК Анні Стефанівні - майстрині гончарного мистецтва, Львівська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

  • ІГНАТ’ЄВУ Володимиру Олександровичу - агломератникові цеху акціонерного товариства "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"

  • НАГАЮ Володимиру Даниловичу - головному експертові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

  • МАТВЄЄВУ Олександру Олександровичу - слюсареві Павлоградського механічного заводу державного підприємства "Виробниче об’єднання "Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова", Дніпропетровська область

  • РОЖНОВУ Олександру Івановичу - головному інженерові акціонерного товариства "Вовчанський агрегатний завод", Харківська область

  • СУХОБРУСУ Ігорю Івановичу - головному конструкторові державного підприємства "Оризон-Навігація", Черкаська область

  • ХАНДРУСЮ Володимиру Вікторовичу - заступникові директора Волочиського машинобудівного заводу акціонерного товариства "Мотор Січ", Хмельницька область

  • ХАРЧЕНКУ Віталію Григоровичу - начальникові відділення державного підприємства "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г.Івченка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"

  • ЧЕВАЛІ Володимиру Олександровичу - заступникові генерального директора державного підприємства "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"

  • ГОЦУЛЯКУ Василю Івановичу - ветеринарові, директору товариства "Агрофірма "Уланівська", Вінницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

  • АНИШИНЦЮ Олександру Олександровичу - викладачеві Школи мистецтв міста Хуста, Закарпатська область

  • БУДЯНСЬКОМУ Дмитру Васильовичу - ведучому програм Палацу культури "Хімік", м.Суми

  • ВАЩУК Ользі Миколаївні - виконувачеві обов’язків доцента кафедри Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

  • ГРІЩЕНКУ Сергію Івановичу - начальникові служби державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

  • КОНОНЕНКО Тетяні Василівні - провідному методистові районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи Великобагачанського району, Полтавська область

  • КОРНІЄНКО Світлані Іванівні - головному режисерові комунального закладу "Охтирський міський центр культури і дозвілля", Сумська область

  • ПОХИЛЬКО Наталії Миколаївні - директорові комунального підприємства "Палац дозвілля", м.Полтава

  • ПТАШНИК Надії Кастусівні - викладачеві Андрушівської школи мистецтв імені М.Максименка Андрушівської міської ради, Житомирська область

  • САЛЬНИКОВІЙ Валентині Олександрівні - директорові комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Дитяча школа мистецтв № 6", м.Харків

  • СБІТНЄВІЙ Людмилі Миколаївні - професорові кафедри державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

  • СТРЕМБІЦЬКОМУ Юрію Олеговичу - керівникові хореографічного колективу Обухівського міського будинку культури, Київська область

  • СТУЛІШЕНКУ Павлу Валерійовичу - викладачеві комунального вищого навчального закладу "Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора" Закарпатської обласної ради

  • ТЕМЧЕНКО Юлії Сергіївні - директорові Черкаської дитячої музичної школи № 1 імені М.В.Лисенка

  • ХАСАНОВІЙ Іветті Маратівні - науковому співробітникові Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, м.Київ

  • ЮРЧИКУ Петру Ярославовичу - начальникові відділу Старосамбірської районної державної адміністрації, Львівська область

  • ЮЩЕНКУ Юрію Володимировичу - керівникові літературно-драматичної частини комунального закладу "Одеський обласний театр ляльок"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

  • БИКОВСЬКОМУ Тімуру Валерійовичу - доцентові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

  • БУРІЙ Антоніні Василівні - завідувачеві комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 288" Дніпровської міської ради

  • ГОРБАНЮ Річарду Анатолійовичу - професорові кафедри приватного закладу вищої освіти "Івано-Франківська академія Івана Золотоустого"

  • ГУМЕНЮК Галині Михайлівні - директорові закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Зірочка" Долинської міської ради, Івано-Франківська область

  • ЗАБЛОДСЬКОМУ Миколі Миколайовичу - професорові кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ

  • КАРАУЛЬНІЙ Наталії Вікторівні - ученому секретареві науково-дослідної частини, директору Науково-консультаційного центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка

  • КІКТО Світлані Михайлівні - директорові відокремленого структурного підрозділу Київського індустріального коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури

  • КОТЕНКУ Володимиру Володимировичу - деканові факультету Державного університету "Житомирська політехніка"

  • КУПАЛОВІЙ Галині Іванівні - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

  • МИРНІЙ Лілії Анатоліївні - методистові науково-методичного центру Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти

  • НАУМЕНКОВІЙ Світлані Валентинівні - професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

  • ПАРАЩЕНКО Людмилі Іванівні - директорові товариства "Загальноосвітній навчальний заклад "Київський ліцей бізнесу" Шевченківського району м.Києва

  • ПШЕНИЧНІЙ Любові Василівні - першому проректорові Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

  • СЛОБОДЯНУ Сергію Олеговичу - проректорові, професору кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв

  • СУРКОВІЙ Ганні Павлівні - директорові комунального позашкільного навчального закладу "Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості"

  • ФАКТОР Людмилі Володимирівні - директорові Навчально-виховного комплексу з поглибленим вивченням англійської мови "Кияночка" Шевченківського району м.Києва

  • ФУТОРНОМУ Сергію Михайловичу - завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

  • ВОВК Лесі Григорівні - директорові комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти"

  • ГОРІЛЧАНІЙ Тетяні Дмитрівні - сестрі медичній комунального некомерційного підприємства "Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

  • ГІНДІКІНУ Анатолію Ісаковичу - начальникові науково-технічного випробувального центру Українського науково-технічного інституту сертифікації та випробувань електрообладнання, м.Київ

  • ЗЯБЧЕНКУ Юрію Дмитровичу - головному інженерові товариства "Оператор газотранспортної системи України", м.Київ

  • МЕНШАКОВУ Олександру Петровичу – машиністові бульдозера акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат", Дніпропетровська область

  • СОРОЧЕНКУ Дмитру Миколайовичу - директорові підрозділу товариства "Оператор газотранспортної системи України", м.Київ

  • ХУТОРНОМУ Олексію Олексійовичу - старшому апаратникові цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

  • БОГАЧУКУ Володимиру Яковичу - заступникові голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Хмельницька область

  • МАТЕЙЧИКУ Василю Петровичу - деканові факультету Національного транспортного університету, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

  • ЗОЗУЛІ Сергію Володимировичу - першому заступникові генерального директора товариства "Волочиськ-агро", Хмельницька область

  • КОЗАРІЙЧУКУ Василю Дмитровичу - директорові сільськогосподарського товариства "Україна", Чернівецька область

  • ПАХАЛОВИЧУ Миколі Івановичу - голові селянсько-фермерського господарства "Серпанок", Київська область

  • СОЛОШЕНКУ Михайлу Васильовичу - директорові Іванівської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, Сумська область

  • ФАРАДЖЕВУ Олександру Фатуловичу - директорові селянсько-фермерського господарства "Баштанар", Одеська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

  • ВАСИЛИК Ларисі Степанівні - ветеранові Ярмолинецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Хмельницька область

  • ПАВЛИК Лідії Григорівні - заступникові директора Сумського обласного центру зайнятості

  • ПРАВНИКУ Івану Григоровичу - директорові Кам’янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

  • ВАСИЛЕНКО Світлані Миколаївні - завідувачеві сектору Управління справами Апарату Верховної Ради України

  • ЗЕЛІНСЬКОМУ Ігорю Михайловичу - електромонтерові служби дирекції "Рембудексплуатація" державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв", м.Київ

  • КАЩУКУ Олександру Степановичу - керівникові відділу Державного управління справами

  • КОНДРАТЮКУ Сергію Миколайовичу - заступникові Житомирського міського голови

  • МАГДИСЮКУ Сергію Володимировичу - директорові Департаменту Харківської обласної державної адміністрації

  • МАТВІЄНКУ Анатолію Тихоновичу - директорові Київського державного коледжу туризму та готельного господарства

  • ПАНОВУ Віталію Володимировичу - генеральному директорові комунального підприємства "Харківводоканал"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

  • ГАЦЬКУ Анатолію Анатолійовичу - начальникові Державної екологічної інспекції у Луганській області – головному державному інспекторові з охорони навколишнього природного середовища Луганської області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

  • АВАМІЛЄВІЙ Еміне Родіонівні - голові Ліги кримськотатарських юристів "Ініціум", Автономна Республіка Крим

  • БОНДАРЕВУ Олексію Борисовичу - головному консультантові Директорату Офісу Президента України

  • ВИЛКОВУ Сергію Валентиновичу - голові Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, м.Київ

  • ГОВДІ Роману Михайловичу - першому заступникові Генерального прокурора

  • ГРЕЧАНЮКУ Сергію Костянтиновичу - начальникові Департаменту Міністерства юстиції України

  • ПРИЙМАЧКУ Вадиму Вікторовичу - начальникові відділу Управління Головного управління Державного бюро розслідувань, полковнику Державного бюро розслідувань

  • ЧОБІТКУ Богдану Петровичу - керівникові Управління Державного бюро розслідувань

  • ШУМЕЙКУ Дмитру Олександровичу - начальникові Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у м.Києві, полковнику поліції

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"

  • ТАХТАУЛОВІЙ Наталі Олексіївні - начальникові управління Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

  • ВОЛКОВУ Олександру Анатолійовичу - члену виконавчого комітету Федерації баскетболу України, м.Київ

  • ГУРОВИЧУ Іллі Ароновичу - генеральному секретарю Федерації боксу України, м.Київ

  • ДАІАУРІ Важі Шотайовичу - тренерові-викладачу закладу "Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 5" м.Вінниці

  • ЗАХАРОВІЙ Галині Петрівні - члену комісії Асоціації ветеранів спорту України, м.Київ

  • КОЛЕСНІЧЕНКУ Сергію Олександровичу - тренерові-викладачу обласного комунального закладу "Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності"

  • КОРСУНСЬКІЙ Валентині Серафимівні - заступникові директора первинної організації громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна" – "Центральна школа вищої спортивної майстерності", м.Київ

  • КУЗНЕЦОВІЙ Тетяні Олександрівні - тренерові-викладачу Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Херсонської міської ради

  • КУШЛИКУ Петру Івановичу - членові технічного департаменту Івано-Франківської обласної асоціації футболу

  • МИЛЕХИНУ Анатолію Миколайовичу - тренерові-викладачу відділення Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності

  • НОВІКУ Василю Васильовичу - старшому тренерові-викладачу комунального закладу "Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з боротьби дзюдо", Полтавська область

  • СИЛЮТІНУ Віктору Павловичу - тренерові-викладачу комунального позашкільного навчального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1", м.Одеса

  • СТЕЦЕНКУ Олександру Васильовичу - заступникові директора Департаменту – начальнику відділу Міністерства молоді та спорту України

  • ШКАЛІКОВІЙ Людмилі Миколаївні - тренерові-викладачу комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності", м.Черкаси

  • ЮРЧАКУ Олексію Анатолійовичу - директорові комунального закладу "Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

  • ВОВЧКУ Василю Івановичу - художникові-живописцю, Закарпатська область

  • ІВАНОВІЙ Ганні Віталіївні - скульпторові, м.Харків

  • ЧЕПУРНІЙ Каріні Олексіївні - головному художникові комунального закладу "Черкаський академічний театр ляльок Черкаської обласної ради"

  • ЯДЧУК-БОГОМАЗОВІЙ Тетяні Степанівні - художниці, викладачеві Луцької художньої школи, Волинська область.

Як повідомляв OBOZREVATEL 28 червня українці відзначили День Конституції. Про те, як проходили святкові заходи в країні, – читайте в нашій хроніці.