У Раді оплесками привітали збірну України, а Арахамія розповів, як вгадав рахунок. Відео

9,9 т.

У середу, 30 червня, народні депутати у Верховній Раді оплесками привітали збірну України з перемогою над Швецією на Євро-2020 і виходом в 1/4 фіналу.

Спікер ВР Дмитро Разумков подякував українським футболістам за перемогу, яка "всім зробила вечір". Трансляція засідання велася онлайн на сайті парламенту.

Зазначимо, що після привітання Разумков встав із місця і аплодував перемозі наших спортсменів. Його приклад наслідували й народні обранці в залі.

Дмитро Разумков

Додамо, що глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що виграв 300 доларів, вгадавши рахунок у матчі Україна-Швеція. Політик сказав, що дивився матч у пабі, а виграні гроші витратив на пиво для відвідувачів закладу. При цьому він відразу не зміг згадати імена футболістів, які забили голи.

"Зараз Україна – це символ, особливо після повної поразки Росії. Я навіть радий більше з цього приводу, ніж щодо наших хлопців. Коли Росія програла, а Україна виграла – це особливо круто", – додав Арахамія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з футболу в 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 у додатковий час обіграла команду Швеції (2:1) і вперше в своїй історії вийшла в чвертьфінал.

Також наша збірна викликала справжній фурор у соцмережах виходом до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2020 року.