Українські військові обговорять з колегами ППО СНД
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Українські військові обговорять з колегами ППО СНД](https://i.obozrevatel.com/2010/2/8/349370_image_large.jpg?size=1944x924)
Сьогодні, 8 лютого, з метою участі у засіданні Координаційного комітету з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав до Москви відбула українська військова делегація на чолі з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Іваном Руснаком.
Управлінні прес-служби Міноборони , українська військова делегація братиме участь у засіданні Координаційного комітету з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони держав - учасниць СНД в якості спостерігача.
У ході засідання українські військові ознайомляться із сучасним розвитком сил і засобів протиповітряної оборони в арміях країн СНД, досвідом організації та проведення підготовки фахівців радіотехнічних військ військово-повітряних сил збройних сил держав - учасниць СНД.
Також в рамках засідання заплановані робочі зустрічі представників української військової делегації з командуванням військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони держав - учасниць СНД про можливе направлення двостороннього військового співробітництва на 2010 рік. Зокрема, така зустріч запланована з командуванням Військово-повітряних сил Збройних сил Російської Федерації.
Крім того, представники української військової делегації візьмуть участь у заходах навчально-методичного збору з командувачами військово-повітряними силами і протиповітряної оборони держав - учасниць СНД, який проводитиметься на базі Центру підготовки фахівців радіотехнічних військ Військово-повітряних сил Збройних сил Російської Федерації у місті Володимирі .
Візит української військової делегації на чолі з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Іваном Руснаком до Російської Федерації триватиме до 11 лютого, повідомляє УНІАН.