Корейські інвестори зацікавилися Одесою
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Корейські інвестори зацікавилися Одесою](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Корейські інвестори хочуть працювати в Одесі. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Хо Сун Чел під час зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем.
Як повідомили в прес-службі Одеської міськради, Одеса стала другим українським містом, який відвідав новопризначений Посол Кореї в Україні. "Я обрав Одесу, оскільки саме тут є великий потенціал для співпраці з Південною Кореєю", - підкреслив він.
Серед першочергових завдань на шляху активізації двосторонньої співпраці він назвав можливе підписання угоди про побратимство між Одесою і південнокорейським портовим містом Пусан, в якому проживає 5 млн. чоловік. Корейських інвесторів також цікавлять перспективи інвестування у будівництво, туристичну сферу, промисловість, сферу високих технологій.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні висловив сподівання, що зі скасуванням в липні 2006 року візового режиму між обома країнами "корейський бізнес звертатиме особливу увагу на можливості співпраці з партнерами з України, зокрема, з Одеси". "Минулого року понад чотири тисячі туристів з Південної Кореї відвідали Україну. Цього року кількість туристів може збільшитися вдвічі. Я ще не повністю ознайомився з Одесою, але вже бачив, як багато в вашому місті пам'ятників архітектури", - сказав корейський дипломат.
Нагадаємо, сьогодні в Одесі вже працюють півтора десятка українсько-корейських підприємств, які мають у своєму статутному капіталі південнокорейські інвестиції.