Був кулеметником розвідувального взводу: на фронті загинув військовий із Київщини Артем Іщенко
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![На фронті загинув український військовий Артем Іщенко](https://i.obozrevatel.com/news/2023/10/29/filestora453getemp.jpeg?size=1944x924)
На фронті під час виконання бойового завдання загинув мешканець Фастівської громади Київської області, кулеметник розвідувального взводу стрілецького батальйону Артем Іщенко. Захисник України отримав смертельне поранення на східному напрямку під час бою з ворогом.
Про це повідомили в пресслужбі Фастівської міської ради. Вічна пам'ять та слава Герою!
"Захищаючи волю і незалежність України на східному напрямку, смертю хоробрих загинув борівчанин Артем Геннадійович Іщенко", – повідомили в пресслужбі.
Артем народився в смт Борова 22 квітня 1985 року. Дитинство провів у рідному селищі, де і закінчив школу. Навчався в Інституті комунального господарства в Києві. Після навчання був призваний на строкову військову службу. Потім працював у столиці в компанії "Київ-ліфт". 2018 року одружився.
У перші дні широкомасштабного вторгнення країни-агресора РФ чоловік пішов до військкомату. Однак отримав наказ чекати виклику – місць уже не було. Тому став до лав добровольчого формування у Боровій.
13 червня 2023 року Артем був призваний до Збройних сил України. Пройшовши навчання за кордоном, був кулеметником розвідувального взводу стрілецького батальйону. Артем був безстрашним – разом з побратимами ходив до ворога в тил, деморалізуючи солдат російської армії.
25 жовтня 2023 року воїн боронив захоплені ворожі позиції, усвідомлюючи, яка ціна може бути за це заплачена. Загинув Герой того ж дня від мінно-вибухових травм. У Артема Іщенка залишилися мама та дружина.
"Артем був веселим, життєрадісним, готовим завжди прийти на допомогу. А тому мав багато друзів та товаришів. А ще завжди був люблячим сином та надійною опорою матері… Розділяємо з родиною біль втрати. Не пробачимо ворогові жодної загубленої душі. Вічна пам'ять та вічна слава Герою", – написали в міськраді.
Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Згурівка Київської області провели в останню путь українського воїна, стрільця-снайпера Миколу Кучеренка. Його життя обірвалось 20 жовтня під час виконання бойового завдання у Харківській області.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!