"Закарпатье" - "Заря": вся игра за шесть минут

444
'Закарпатье' - 'Заря': вся игра за шесть минут

Премьер-лига Украины. 20-й тур Закарпатье - Заря - 2:1 Закарпатье: Бабенко - 6.0, Болохан - 5.5, Леандро - 6.0, Гомес - 6.5 (Браила, 90+2 - б/о), Тришович - 6.0 (Иванов, 70 - 6.5), Комарницкий - 5.5, Микуляк - 6.0, Малыгин - 5.5 (Хауши, 89 - б/о), Райчевич - 6.0, Алексеев - 5.0, Давыдов - 6.5

Заря: Шуст - 5.5, Шевчук - 6.0, Езерский - 6.0, Ковалев - 5.5, Чайковский - 6.0, Семененко - 5.5, Виценец - 5.5, Полянский - 6.0, Белый - 6.5 (Милько, 81 - б/о), Лазарович - 6.5, Силюк - 6.0 (Картушов, 72 - 5.5).

Голы: Микуляк, 79, Гомес, 85 (с пенальти) - Шевчук, 77 (с пенальти)

Предупреждения: Давыдов, Малыгин - Семененко, Ковалев, Виценец, Езерский.

Ох і бойовою вийшла гра в Ужгороді. Цілком відповідною журналістському штампу – "за шість очок". Зоря програє вдруге поспіль, однак раджу луганським вболівальникам не засмучуватися – футбол продемонстрований молодою командою Чанцева радує око. Приємно, що команда то укомплектована українськими молодими футболістами. Значить, не все ще так погано в нашому домі, як здається.

Перед грою Ужгород три дні засипало снігом, тому розраховувати побачити комбінаційний футбол у виконанні обох команд було важко. Однак, честь і хвала робітникам ужгородського стадіону, які титанічними зусиллями привели поляну у більш-менш придатний вигляд. Судячи з усього, допомогло це і футболістам, які на відміну від попередніх матчів домашніх матчів Закарпаття, основну ставку робили на тривіальні подачі в стилі "бей-беги".

Прикро, що основою дійовою особою цього футбольного дійства стали далеко не футболісти, а київський арбітр Венгер. Оцінювати роботу представників Феміди, як відомо, справа не журналістська, втім деякі арбітра рішення здалися надто сумнівними. Причому, в обидві сторони.

З перших хвилин поєдинку команди показали, що не збираються відсиджуватися в обороні. На 3 хвилині Сілюк на фланзі легко накрутив двох оборонців Закарпаття, і обвідним ударом направляв шкіряного у дальню шістку воріт, однак капітан Бабенко в класному стрибку перевів м’яч на кутовий. Цей епізод позитивно вплинув на настрій гравців з Ужгороду, які наче прокинулися після виходу з роздягалень. Закарпаття в дебюті контролювало гру, при цьому атаки господарів вигляділи цілком гольовими. На 10 хвилині у карному штрафному гостей стався перший спірний епізод - здалося м’яч влучив у руку Єзерському, свисток Венгера промовчав. Через 10 хвилин Алексєєв, який за словами Гамули не потрапив у гру, не реалізував чистий вихід сам-на-сам, чим не на жарт роздратував місцеву публіку.

Гості зусиллями тріо Білий-Сілюк-Лазарович постійно тримали оборону господарів в напрузі, і часто-густо вигравали дуелі в потужних беків Гамули. Так на 28 хвилині Сілюк якимось дивом не влучив з тьох метрів у ворожі ворота, чим нагадав епізод з Мілевським у вчорашній грі проти Полтави.

Закарпаття ж в ці хвилини атакувало потужно і масовано. Двічі поспіль Болохан після розіграшів кутових головою не потрапляв у пусту рамку луганських воріт, причому одного разу явно не без допомоги Шуста.

Цікавий епізод стався на 43 хвилині. Лазарович в чергове виграв забіг у центрбеків Закарпаття, і фактично виходив один-на-один з Бабенком. В останній момент Малигін зумів дістати м’яч, але разом з корпусом нападника. Венгер в цьому епізоді вирішив показати жовту і штрафний в бік ужгородців.

Другий тайм – так взагалі трилер. Спочатку проходило все більш-менш спокійно. Закарпаття атакувало, але без особливої гостроти. Гості старалися більше комбінувати, і це в них симпатично виходило. На 66 хвилині м’яч після удару Лазаровича пролетів за лічені сантиметри від стійки воріт Бабенка. Гру господарів підсилив вихід Іванова, який на правому фланзі раз за раз ом накручував по двох трьох опонентів. Саме так сталося і на 74 хвилині, однак чудовий простріл Олексія, Микуляк не реалізував. А до воріт було метрів 7-8…

Розв’язка наступила за 15 хвилин до закінчення гри. Білий у штрафному майданчику легко обіграв двох беків, і після контакту з Малигіним опинився на газоні. Венгер призначає далеко не стовідсотковий пенальті, який Шевчук і реалізував.

Приємно, гравці Закарпаття в другій грі поспіль показують характер. Відразу ж після голу, Давидов тонким пасом виводить Микуляка на Шуста, і на цей раз Владислав не схибив.

Ну а на 85 хвилині стався епізод, який мабуть ще довго будуть згадувати. Гомес отримавши м’яч на дальньому куті штрафного гостей зустрівся з Чайковським. Рубен Гарсія впав, а от м’яч полетів на кутовий. "Пенальті!" - заволали гарячі вболівальники з Ужгороду. Були праві. Сам аргентинець точку і реалізував. До речі, Венгер ледь хук від Єзерського не пропустив. З такими хлопцями краще не жартувати…

Ось власне і все. Сьогодні Ужгород святкує. Поки команда "дихає"!