"Карпаты" - "Кривбасс" - 2:1. Борьба за четвертое место всё ярче

'Карпаты' - 'Кривбасс' - 2:1. Борьба за четвертое место всё ярче

Голы: Голодюк, 9, Худобяк, 71 - Воронков, 73

Карпаты: Тлумак, Авелар, Милошевич, Чечер, Федецкий (Петривский, 84), Годвин, Ткачук, Голодюк (Г. Баранек, 90), Худобяк, Кожанов (Кополовец, 79), Кузнецов

Кривбасс: Боровик, Кицута, Рожок (Каверин, 46, Даниловский, 70), Лисицкий, Костышин, Валеев, Петров, Сердюк, Мотуз (Воронков, 46), Куценко, Иващенко

Предупреждение: Костышин

Матч у Львові відбувся за усіма канонами жанру. Без будь-яких непередбачуваностей. І немає тут нічого дивного. Сьогодні сильніша команда виграла в слабшої з популярним у футболі рахунком 2:1. Матч розгортався теж як у книжці пишеться. Карпати, виграючи 2:0, на мить розслабилися, чим скористався Кривбас, забивши гол, але не більше. Існує ж інколи справедливість у футболі.

Зелено-білі з перших хвилин дали зрозуміти супернику, хто в домі господар. Відразу на початку матчу Чечер перевірив, чи на місці перекладина, неочікувано пробивши здалеку. В’ячеслав зненацька застав Боровика, який тільки поглядом проводжав шкіряного. На щастя для криворіжців, на цей раз їх пронесло.

Гол не змусив на себе довго чекати. На 9-й хвилині чудову комбінацію завершив Голодюк. Федецький з правого флангу подав на дальню стійку, а Кожанов, побачивши, що кут гострий, скинув м'яч на Олега, і той вже зробив своє діло. Дуже швидкий гол.

Кривбас відразу не мчав в атаку, побоюючись, щоб не пропустити знову, адже тоді їм доведеться взагалі не солодко. Відігравати 2 м'ячі на початку зустрічі було б надто співставно з тим, як розвивали свої атаки кривбасівці. До штрафного удару на 22-й хвилині у господарів фактично не було жодного небезпечного моменту. Всі намагання щось створити, а таких теж не було багато, закінчувались на завершальній стадії. То на навіс з флангу ніхто не відгукнеться, то нападники спали, не чіпляючись за мячі. Стандарт з метрів 20-и міг стати реальною нагодою забити, однак Куценко запустив круглого по горобцям. І Іващенко побитий, на якому сфолив Мілошевіч, і голу нема. Така-от несправедливість.

Дуже цікава ситуація виникла біля воріт Карпат на 32-й хвилині. Тлумак замість того, аби вибити м’яч пошвидше куди-небудь, замешкався, а Мотуз тут-як-тут. Вибиваючи, голкіпер Карпат, звісно ж, потрапив у Мотуза, але на щастя для Карпат, м’яч пролетів у кількох сантиметрах від штанги. Був би гол, Тлумак би набрав не менше 60 тисяч переглядів на ютюбі, що є непоганим показником для цього ресурсу.

Не позаздриш сьогодні перекладині, яка захищала ворота Боровика. А вона справді сьогодні його захищала. Після сольного проходу вздовж лінії штрафного майданчика Голодюк смачно приклався до м’яча, але пані Фортуна була на боці Кривбаса, від попречки круглий відбився назад у поле, але на добивання ніхто не поспів. До перерви Карпати ще мали кілька напівнагод подвоїти рахунок. Але як Кузнєцов, так і Худоб’як барилися з ударами.

В другому таймі реальніша нагода зрівняти рахунок була вже в підопічних Максимова. Іващенко, після помилки Мілошевіча, вийшов один на один з Тлумаком. Точніше було б сказати не дійшов, бо форвард криворіжців чомусь вирішив вдарит із лінії штрафного – Тлумак врятував.

Карпати прагнули забити другий м’яч, аби почуватися спокійніше. Як-не-як, 1:0 – рахунок слизький. І львів’яни свого домоглися. На 71-й хвилині Голодюк вирізав м’яч, на Кузнєцова, однак нападнику звхисники Кривбаса пробити не дали, відбивши сферу прямо на ногу Худоб’яку. Ігор, зробивши крок, пробив і м’яч, не без допомоги рикошету, затріпотів у сітці – 2:0. Довго карпатівцям тішитись не довелось. Кривбас майже одразу скористався розконцентрацією захисників львів’ян. Оборона зелено-білих налічувала всього лише два чоловіки. Інші, напевно, ще святкували. Воронков відразу цим скористався, розстрілявши Тлумака з лінії штрафного. Після цього відновити перевагу міг Худоб’як, але його постріл прийшовся повз ворота.

Наприкінці матчу Кополовець вирвався на побачення з Боровиком, але воротар зупинив півзахисника ногами. Пенальті? Ні, до цього, офсайд зафіксував лайнсмен. Той же Кополовець знову проривався по флангу, але його удар заблокували захисники.

Зважаючи на нічию в Луцьку, Карпати впритул наблизились до Дніпра. Тепер їх розділяє всього одне очко. Боротьба за четверте місце розгорілась не на жарт.