newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

В первой лиге набирает обороты скандал с подкупом арбитров

540
В первой лиге набирает обороты скандал с подкупом арбитров

В первой лиге отечественного футбольного первенства, похоже, набирает обороты новый грандиозный скандал. Во вторник на официальном сайте черновицкой "Буковины" было размещено обращение к президенту харьковского "Гелиоса", клуб которого обвинил соперников в нарушении принципов честной игры. Текст заявления приводим без правок на языке оригинала:

27 травня 2013 року на офіційному сайті Вашого клубу з’явився звіт про матч "Геліос" – "Буковина". У ньому зазначається, що гра між харківською та чернівецькою командами була далекою від принципів Fair Рlay.

Щобільше, у звіті робиться акцент на тому, що арбітр приймає свої рішення під "впливом" команди "Буковина". Вважаємо, що подібні висловлювання на адресу нашого колективу є неприпустимими, бо "Буковина" ніколи не бере участь у закулісних іграх.

Видео дня

Подібні публікації негативно впливають на імідж ФСК "Буковина". Ми пропонуємо харківському клубові публічно вибачитися перед ФСК "Буковина" чи надати докази того, що зазначається на офіційному сайті ФК "Геліос".

З повагою, генеральний директор ФСК "Буковина" ОЛІЙНИК В.Б.

Отчет о поединке "Гелиос" – "Буковина" в изложении сайта харьковского клуба читайте здесь. Отметим, что сам матч завершился поражением хозяев поля со счетом 0:2.

Больше новостей об украинском футболе читайте здесь.