newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Варга: Тренера верят в Хачериди

654
Варга: Тренера верят в Хачериди

Відомий футбольний агент Шандор Варга в інтерв'ю висловив впевненість у тому, що Євген Хачеріді залишиться гравцем "Динамо".

Видео дня

- Шандоре, не так давно Євген Хачеріді заявив, що не впевнений у своєму майбутньому в київському "Динамо". Мовляв, можливо варто йому піти з команди. Він так відреагував на критику партнерів та керівництва клубу. Хачеріді залишиться в "Динамо" чи ви шукаєте йому нову команду?

- Критика вважаю – конструктивна, вона завжди просуває справу уперед. Хачеріді – дуже здібний хлопець. Усі тренери відзначають його хороші футбольні якості. На жаль, він дуже запальний. Євгену потрібно попрацювати над стримуванням емоцій. Він це сам усвідомлює. Якщо він ліквідує цей недолік, тоді усе буде в порядку. А те, що партнери образилися на Євгена, це абсолютно нормальна реакція. Дуже надіюся на те, що Хачеріді зробить правильні висновки і буде боротися зі своїм пороком.

- Так залишається Хачеріді в "Динамо" чи чемпіонат завершить десь в оренді?

- Ми розмовляли із тренером та керівництвом клубу. Усі вірять в нього, цінують футбольні якості Хачеріді. Тим паче, що він має український паспорт й тренер національної збірної на нього розраховує. Євген має усі необхідні якості для того, аби допомогти "Динамо" та збірній. Тому від нього ніхто не хоче відмовлятися.

- Тож, можна із впевненістю сказати, що Хачеріді залишається в "Динамо"?

- Думаю, що так. Хоча у футболі ніколи не можна загадувати наперед і мати стовідсоткову впевненість у чомусь. Але в Хачеріді із "Динамо" є діючий контракт. Керівництво клубу та сам гравець не говорили мені про те, що Хачеріді потрібно шукати нову команду.