Лідер гурту "Тартак" Положинський вирішив врятувати відомий український клуб від зникнення

5,5 т.
Сашко Положинський

При баскетбольному клубі "Волиньбаскет", якому загрожує зникнення, створили піклувальну раду. Першим до її складу увійшов відомий співак та лідер гурта "Тартак" Олександр Положинський.

Про це стало відомо 17 листопада під час круглого столу на тему "Перспективи розвитку баскетболу у місті Луцьку", інформує прес-служба волинян.

Головний тренер клубу Дмитро Чайковський розповів, що клуб активно шукає шляхів виходу із кризи. Зокрема, нещодавно при клубі створили піклувальну раду, і першим до її складу увійшов саме Положинський. За словами тренера, співак зазначав, що буде працювати над підтримкою баскетболу.

Видео дня

Чайковський також подякував за пісню "Лицарський хрест", яка вже 2,5 роки є гімном луцьких баскетболістів. Положинський додав, що знайомий із проблемами, із якими зустрічаються спортклуби Луцька, зокрема про необхідність розвитку власними силами.

Олександр Положинький запропонував встановити тісні зв'язки для взаємної підтримки, навіть у різних галузях. До прикладу, він нагадав, що 18 листопада у "Волиньбаскета" гра, і цього ж дня святкує своє п’ятиріччя луцька "Рокшкола". Ці два заходи можна було б поєднати, наприклад, запропонувати провести виступ рокерів перед грою.

Тому Положинський вважає, що варто посилювати взаємодію та будувати зв’язки. Він висловив сподівання, що нинішній круглий стіл, на який прийшли представники спорту та органів місцевого самоврядування, а також активісти та небайдужі, дасть можливість спільно шукати вихід із проблемної ситуації.

Нагадаємо, напередодні "Волиньбаскет" зазнав чергової поразки в Суперлізі Парі-Матч.