Здалися бетон і залізо Донецького аеропорту, але не кіборги

8,1 т.
Здалися бетон і залізо Донецького аеропорту, але не кіборги

За 242 дні обстрілів з танків, градів та іншої зброї російських окупантів, сепаратистів та чеченських бойовиків здалися бетон і залізо Донецького аеропорту, але не кіборги.

Видео дня

"Якби росіяни хоч раз побачили купи трупів своїх співвітчизників навколо аеропорту, побачили, як бродячі собаки гризуть людські кістки і бігають з головами мерців у зубах по злітній смузі, вони б назавжди зненавиділи цю війну", - згадує ті страшні дні кулементник 93 бригади Олександр Сергєєв.

Пам'ятаймо Героїв, які по-спартанськи пройшли 242 дні пекла заради України, заради збереження українського духу і у найтяжчі хвилини замість молитви співали Гімн України! Пам'ятаймо 200 українських патріотів, які віддали життя за Україну, за наше майбутнє і майбутнє наших дітей! Запаліть сьогодні свічку пам'яті за них!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...