УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Тарас Березовец
Тарас Березовец
Политтехнолог, директор компании Berta Communications

Блог | Выплаты военным: желающих пожировать на армейском обеспечении приглашаем в ряды ВСУ

Сколько нужно денег на выплаты военным

З приводу "тридцятки" в Збройних силах. Ті, хто коментує тему, не знаходячись всередині ситуації, повинні розуміти, що їхні аргументи "проти" не будуть почути в армії від слова взагалі. "Тридцятка" і "сотка" це не заохочення, а данність для людей у формі, які більшу частину цього забезпечення витрачають знову на потреби ЗСУ. Купівля авто, палива, форми, навіть особистої зброї і багато іншого здійснюються з особистих коштів військовослужбовців.

Видео дня

Треба припинити давати слово спікерам на кшталт Цабаля, бо нічого іншого, крім люті, їхні аргументи у військових не викликають.

Всіх бажаючих пожирувати на армійському забезпеченні щиро запрошуємо до лав ЗСУ та Сил оборони. Пропонуємо провести захопливий і незабутній час і просидіти навіть не на нулі, а у "нефронтових" Херсонській або Харківській областях хоча би тиждень. Доповідь закінчив.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...