Важкохворі стають заручниками у власній державі

10,0 т.
Важкохворі стають заручниками у власній державі

Право на життя: родичі важкохворих пацієнтів йдуть до Верховної Ради

Видео дня

Щороку тисячі українців потребують надскладних операцій, яких не можуть зробити в Україні. Поки держава не виявила бажання розвивати власну медицину, щороку ми вимушені відправляти важкохворих на лікування за кордон.

Для багатьох дорослих українців "рак крові" - це вирок, адже трансплантацій кісткового мозку від родинних чи неродинних донорів, дорослим в Україні не проводять.

Другий рік поспіль складається ситуація, коли кошти на державну програму по лікуванню за кордоном закінчуються. І єдине, що залишається важкохворим - чекати... Їхнє право на життя порушене!

З 20 серпня під стінами МОЗ живуть родичі пацієнтів, які потребують лікування за кордоном. Але виконавча гілка влади їх не чує.

4 вересня о 9:30 під Верховною Радою – приходьте всі, хто чекає на оплату лікування за кордоном – родичі пацієнтів, пацієнти (за можливості). Будемо наполягати, щоб бюджетний комітет розглянув законопроект, який лежить у ВР ще з лютого місяця. Ним пропонується збільшити фінансування програми лікування за кордоном на 300 мільйонів гривень. Поки МОЗ думає над перерозподілом коштів, паралельно проситимемо нардепів сприяти у порятунку важкохворих!

Важкохворі стають заручниками у власній державі

Закликаємо всіх нардепів, незалежно від фракцій, розглянути законопроект #8035 та позитивно прийняти рішення для порятунку сотень людей!

Окрім того ми звертаємося до народних обранців розібратися із діями МОЗ по цій програмі. Адже окрім того, що програма лікування виконується кволо, сьогодні в Україні знищується можливість проводити ТКМ в Україні для маленьких дітей.

Важкохворі будь-якого віку стають заручниками у власній державі!

04.09.2018, 09:30!

Площа перед Верховною Радою.

Приходьте! Запрошуємо усі пацієнтські організації, благодійні фонди та небайдужих, приєднатися до акції. Стратегічною метою держави має бути розвиток трансплантації в Україні. А поки триває цей процес - безперебійно усі, хто цього потребує, мають відправлятися на лікування за кордон.

Хтось же має захистити важкохворих українців від свавілля чиновників.

Важкохворі стають заручниками у власній державі
Важкохворі стають заручниками у власній державі
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...