В чем опасность трансжиров и в каких продуктах они содержатся

1 минута
16,3 т.
В чем опасность трансжиров и в каких продуктах они содержатся

Трансжиры – это специфический вид ненасыщенных жиров, полученных искусственным путем. Жидкие растительные масла в результате гидрогенизации превращаются в твердые растительные жиры – маргарины и кулинарные жиры. Этот "улучшенный" растительный жир, дешевый, долго сохраняется даже при комнатной температуре.

Видео дня

Трансжиры имеют искривленную молекулярную структуру, не характерную для природных соединений. Встраиваясь в клетки нашего организма, трансжиры нарушают метаболизм, препятствуют полноценному питанию клеток.

Далее текст на языке оригинала.

Про те, що наслідком споживання багатих на трансжири продуктів є додаткові кілограми знають всі. Також добавляється ризик цукрового діабету, інсуліно- резистентність, ризик розвитку новоутворень, хвороб серцево-судинної системи. Вони шкідливі для вагітних і плоду, що розвивається.

Трансжири погіршують якість молока у годуючих матерів, при цьому трансжири передаються з молоком матері дитині.⁣⁣⠀

Трансжири присутні в багатьох продуктах швидкого харчування (гамбургери, картопля фрі, хот-доги, піца, вершки для кави, маргарин, чіпси, морозиво, шоколадні вироби, тощо).

Вони відповідають не тільки за „засмічення" артерій. Нові дослідження показують, що вони мають негативний вплив на нашу пам'ять! Трансжири порушують обмін речовин в клітинах мозку.

Скільки транс жирів можна зїдати в день – мінімум і максимум? Будь-яка кількість трансжирів шкідлива для здоров’я.

Для них не існує верхніх і нижніх безпечних кордонів.

Будьмо здорові!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...