Унікальна історія: Росію вивели поза контекст війни

Унікальна історія: Росію вивели поза контекст війни

Настав час ох@льних історій. Почитав інтерв'ю членів робочої групи при омбудсмені, які повинні нібито готувати комплексну концепцію законодавства щодо вирішення "конфлікту на Сході". Саме так, оскільки агресія Росії не називається агресією ані разу.

Більше всього мені сподобалася новаторська ідея про те, що люди які підняли руку на Україну і на наших воїнів, тобто комбатанти з того боку - це жертви війни. І держава Україна буде винна їм компенсації та шану. В принципі з інтерв'ю стає зрозуміло, що держава Україна винна усім пожиттєво. За те, що в нас не мир и за те, що якось не так була побудована політика, яка і спричинила "конфлікт". Росія виводиться поза контекст.

Видео дня

Унікальна історія коли законодавство про колаборантів довірили писати самим колаборантам.

Знаєте, я знімаю шляпу перед авторами виступів Саакашвілі. Так змістити фокус для того, щоби суспільство ковбасилось довкола якоїсь фігні, пропускаючи реальні загрози! Геніальна спецоперація.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...