Пропаганду терористів треба заборонити

Пропаганду терористів треба заборонити

Мінінформполітики України направило СБУ перелік сайтів, рекомендованих для заборони . В основному це сепаратистськ і ресурси чи кримські видання. - Ред.

Тут дуже все просто. Якщо це сайти, які загрожують інформаційній і державній безпеці України, то доступ до них має бути обмеженим на території України. Це не друга точка зору на якісь події, яка викладається на тих сайтах. Бо ті сайти не дотримуються жодних журналістських стандартів, вони просто поширюють пропаганду в інтересах російської держави, якщо ми говоримо про сайти так званих "ЛНР", "ДНР", інших терористичних чи сепаратистських угруповань.

Видео дня

Якщо на тих сайтах пишеться, що України не існує, що в Україні влада захоплена якимись там фашистами і т.д. - тут цілком все зрозуміло. Ми ж не говоримо про те, що цю окрему думку можуть висловити слухачі, глядачі чи читачі і банити за коментарі, як це робиться в Росії. Ні. Це пишеться в якості або редакційного матеріалу тих сайтів, або як колонка журналіста цього видання. Тому дійсно Україна має піклуватися про своїх читачів, своїх громадян і про власну безпеку.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.