Про що ви, садисти!

Про що ви, садисти!

Тісний суддівський світ: виявляється суддя Шевченківського райсуду Тетяна Левицька, яка відпустила під домашній арешт двох чеченів (гром. України Саітов Ахмед-Абубакаровича, гром. РФ Темербулатова Умолта Руслановича), що напали на Мустафу, - та ж сама суддя, що 3 місяці тому ввалила архітекторам Шемотюку і Горбаню по 60 діб СІЗО за спробу підпалу МАФу (*що типу храм МП) на Десятинній.

Яка до дідька духовна суддя, що побачила там підстави кинуть хлопаків у СІЗО. А тут не бачить, всіх під домашній арешт - подумаєш, побили в центрі нардепа, головний підозрюваний втік до Баку одразу після інциденту, решта теж спробували звалити, але резонанс стимулював поліцію оперативно знайти образін, й тепер в залі суду вони демонструють повний пофігізм до процесу й шкіряться на камеру, до Мустафи заходять гонці від чеченів із пропозиціями "порєшать", поліція відкриває провадження по ч.2 ст.296 (хуліганка) - та взагалі ніяких ризиків, законослухняні пацани, яке СІЗО, про що ви, садисти!

Видео дня
disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...