УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Після карантину українці звалять у Європу і навіть не озирнуться

Після карантину українці звалять у Європу і навіть не озирнуться

Після того, що Шмигаль наговорив у своєму сьогоднішньому інтерв'ю, тобто після демонстрації намірів загнати людей за копійки у будзагони, – прогнозую тільки одне.

У найближчі один-два місяці, за перших же послаблень карантину в тій же Польщі, Німеччині, Італії, Британії тощо, на Україну очікує велетенський відтік робочої сили. Навіть не так – небачений відтік.

Це, звичайно, дуже прекрасно, що хтось в оточенні Шмигаля відкрив підручник історії та прочитав, що за "Нового курсу" Рузвельта у США всіх, хто втратив домівку та роботу, відправляли будувати автомагістралі. Ось тільки він трошечки не вкурив, що зараз не 1930-ті. І ми – не США, звідки реально не було сенсу тікати, бо всюди тоді була ще гірша криза.

Україна ж – у зовсім іншій ситуації. Від нас не просто є куди, а є й для чого тікати. Та ж Німеччина чітко націлилася на наших працівників ще до будь-якого коронавірусу. Я вже мовчу про Польщу. Тому якщо ідіоти у Зеленського думають, що той, хто отримував півторушку євро, захоче хріначити за 250 (6-8 тис. грн) тільки з любові до Батьківщини – аплодисменти, бл*. Я знову ж таки мовчу, що за нинішніх кризових умов для кожного працівника з України в Європі буде набагато більше плюшок, ніж до карантинної істерії. Робочі руки будуть зараз на вагу золота.

Тим більше мовчу про те, наскільки збільшиться кількість бажаючих поїхати після того, як перша хвиля довбаного карантину схлине, люди вилізуть із барлогів і по-справжньому осягнуть розмір дупи, в яку ми падаємо. Дупи під заспокійливі відосики Зеленського по різних каналах, які будуть робити з людей жебраків, щоб ті були згодні за дрібний прайс на все, що завгодно.

Ось тільки ви прорахувалися, дебілоїди. Люди почнуть тікати. Й уже не тільки робочих професій. Закриється (вже закрилося) чимало підприємств дрібного бізнесу, якого до краю за*бе нинішня вакханалія із заборонами працювати кавовим кіоскам і дозволами працювати "Епіцентрам". І вони остаточно зневіряться побудувати хоч щось путнє тут. Чи ви думаєте, що люди настільки тупі? Ні, в політичному сенсі тупі, як корок. Але от виживати українець вміє, як ніхто. І повірте: в ваші будзагони доведеться навіть для парадних фоточок набирати бомжів. І не намагайтеся закривати кордони – бо знесуть разом з прикордонниками!

Тож прогнозую, що найближчим часом навіть 60-річні (якщо не помруть від інфаркту й бухіча) незабаром стануть у ціні як працівники. Бо більш молоді звалять і не озирнуться.

Новий курс, бл*. Прямо в дупу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...