УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Опозиціонери з "болотки" кажуть, що "Кримнаш"

Опозиціонери з 'болотки' кажуть, що 'Кримнаш'

Після мого повернення до України, так склалося, що я пройшов через спілкування з величезною кількістю громадян РФ. Про наших громадян тут не варто згадувати, в першу чергу тому, що більшість з тих, хто був на початок, з категорії "моїх-патріотів-визволителів", перейшли до "підозрілих-підлих-напів/зрадосєпарів", але про це якось іншим разом.

Через власну наївність, емоційність та довірливість я намагався подякувати всім та кожному. Віра в людей, знаєте, вона до певного моменту та при певних обставинах - безкінечна. Здавалось, що помилитись неможливо.

Деякі з них писали листи до в'язниці. Деякі з них виходили на мітинги з моїми світлинами. Деякі робили корисну справу для всіх. Але от прийшов час і майже кожен почав виставляти за всі ці дії рахунки.

Маючи певні навички проникнення в людську душу в поєднанні з нахабністю та самовпевненістю, дуже легко з'ясовувати, хто ким є. Опозиціонери з "болотки" швидко кажуть що "Кримнаш". Ті хто ходив на мітинги, розповсюджують плітки. Частина правозахисників, робота яких полягає в мандрах по світу, проживання в п'ятизіркових готелях та повторенні загальновідомих речей, а фактично ні в чому, мішають з лайном всі досягнення та намагаються зловити хвилю популізму. Більшість з них зв'язані між собою та ще більше зв'язані з людьми, які відверто працюють проти України.

Читайте: Кримчанам буде непереливки

В обличчя кажуть одне, а при міжнародних зустрічах, представникам інших країн розповідаються зовсім інше.

Вони так і не зрозуміли, що ніхто їм нічого не винен. Що навіть якщо вони день і ніч працюють заради нашої держави, то за це не буде подяки. Вони зобов'язані це робити. Бо вони винні в усьому тому, що ми маємо.

Знаю лише одну чудову дівчинку з РФ, якій я писав рекомендаційних лист для отримання права на тимчасове проживання. Так от вона з першу вивчила українську мову, а потім переїхала. Мова як показник.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...