Одеська траса - приклад безбожної корупції та відмивання бюджетних коштів

Одеська траса - приклад безбожної корупції та відмивання бюджетних коштів

Європейський маршрут E95 — автомобільна дорога в Східній Європі на території Росії, Білорусі, України, Туреччини. Має важливе міждержавне значення для східнослов'янських країн, СНД, а також важливе міжнародне значення. Проходить територією Ленінградської і Псковської областей РФ, Вітебської, Могильовської і Гомельської областей Білорусі, Чернігівської, Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської і Одеської областей України, далі поромом Чорним морем, потім територією Туреччини.

У нас в народі її називають просто "Одеська траса". Ще це автомобільна дорога називається М-05 (Київ-Одеса).

Саме ця дорога являється нашим головним болем уже більше 10 років. Тут постійно йде якийсь ремонт, реконструкція, перекладка відбійників, розширення мостів, збільшення смуг... Хто їздив тут, той знає, що таке корок на Одеській трасі.

Одеська траса являється символом некомпетентності та недолугості (читайте відсутності комунікації) всіх органів влади, котрі мають відношення до цієї дороги. А ще це приклад безбожної корупції та відмивання бюджетних коштів, котрі приводять до втрати тисячі людських життів, матеріальних втрат, а також втрати самого цінного, що в нас є і що не купити ні за які гроші - ЧАС!

Видео дня

Як вам така ситуація, коли проектується та будується траса із трьома смугами руху в одному напрямку, і на проекті немає жодної безпечної транспортної розв'язки майже 30 км? Хіба не логічно було спочатку побудувати розв'язки, а потім вже приступати до ремонту дорожного полотна та збільшення пропускної можливості?

Тепер я отримав інформацію, що вже внесли зміни в проектну документацію та запроектували безпечні дворівневі розв'язки, котрі будуть будуватися на кошти європейських фондів. Але ні сном ні духом ми, громада придорожніх сіл, жодного разу не отримали ніякої інформації, не брали участь у громадських обговореннях та слуханнях... А мали б, тому що такі зміни напряму впливають, в першу чергу, на життя в нашій громаді. Зараз Одеська траса стоїть, бо на одній половині дороги ведуться роботи, і через наше село рушив колосальний потік транзитного автотранспорту. Від цього страждають наші місцеві дороги, котрі не розраховані на такий інтенсивний рух. І нам приходиться знову і знову просити нашу улюблену районну владу виділити кошти на ремонт дороги, тому що їздити після зими неможливо.

Проблематика зрозуміла, а як тоді це питання можна вирішити? Ми на місцевому рівні створили громадську організацію та почали конкретні та активні рухи у багатьох напрямках соціального та економічного життя громади. Я зрозумів, що пора перестати бути об'єктом та "терпилою", а стати суб'єктом громадського життя та починати контролювати владу на всіх можливих рівнях. Благо, що в нашій команді є дуже багато компетентних у багатьох питаннях людей, котрі можуть спільно знайти шляхи вирішення тих чи інших завдань. Разом ми зрозуміли, що кожен із нас може рухати зміни на території громади.

"Безпечний виїзд та з'їзд на трасу Київ-Одеса" - саме це питання було одним із ключових завдань для нашої організації. Тому ми активно долучилися до роботи над будівництвом безпечних розворотів, котрі врятують тисячі, якщо не десятки тисяч, людських життів, а також мільйони годин дорогоцінного людського часу, котрий витрачається так недоцільно на наших дорогах.

Буду регулярно викладати інформацію по цьому питанню, адже впевнений, що багато хто із вас часто користується Одеською трасою.

Ця дорога має стати безпечною! І ми це зробимо разом!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.