Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Николай Томенко: Очищение Украины от "русского мира!": процесс начался

Священнику сообщили о подозрении

Как очистить Киево-Печерскую Лавру от "русского мира" и вернуть ее украинскому государству и народу: ПРОДОЛЖЕНИЕ!

Видео дня

15 ноября я написал эту статью, где предложил властям ПОШАГОВЫЙ механизм ЗАКОННЫХ действий в отношении представителей русской православной церкви в Украине.

Далее текст на языке оригинала

Нині справедливо відзначити адекватну реакцію не лише на мої пропозиції, а головне на ВИМОГУ абсолютної більшості УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, з боку СБУ та РНБОУ.

Одначе після обшуків та відповідних і прогнозованих знахідок пропагандистського арсеналу "руського міра" і враховуючи рішення РНБОУ залишилися без реакції влади 2 надважливі ТАКТИЧНІ рішення.

1. Звільнення теперішньої очільниці Державної служби України з етнополітики та свободи совісті та призначення професійного і патріотичного керівництва цієї державної інституції.

Нагадаю, що голова Держслужби, доцентка Києво-Могилянської академії Олена Богдан послідовно захищає московський патріархат як в Києво-Печерській лаврі так і загалом по Україні. Для прикладу, "Рекомендації та роз’яснення щодо порядку дій релігійної громади… в разі зміни свої підлеглості…" від 28.08.2022 року за її підписом написані в інтересах керівництва УПЦ МП та священників московського патріархату, які практично повністю заблокувало перехід громад із УПЦ МП до ПЦУ.

2. Звільнення нинішнього і призначення нового професійного та патріотичного керівництва Національного заповідника "Києво-Печерська лавра".

Переконаний, що без швидких і адекватних кадрових рішень КМ та Міністерства культури озвучені плани РНБОУ залишаться на папері.

Тож працюємо РАЗОМ для очищення УКРАЇНИ від "руського міра!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...