Блог | Дмитрий Золотухин: Обнародованы важные документы, которые определяют будущее Украины

Обнародованы важные документы, которые определяют будущее Украины

Як це не дивно, але Дмитро Ілліч Гордон помилився на один день... Усе важливе відбулося не 15-го березня, а 16-го.

Видео дня

Були оприлюднені два життєво важливих для України документи, які будуть визначати майбутнє нашої країни.

Перший - це розсекречена доповідь Національного комітету розвідки США з приводу втручання у вибори президента США 2020 року. У доповіді йдеться про те, що не Україна втручалася у вибори, а окремі українські суб'єкти, що знаходилися під російським впливом.

Вцілому, Росія звинувачується в тому, що топила за Трампа і здійснювала ворожий вплив на виборчий процес. Документ за посиланням.

Другий - це стратегічна доповідь уряду Великої Британії щодо того, як і де у світі вони бачуть Об'єднане Королівсто і яке ж його місце у цьому світі.

Слово "Росія" зустрічається в тексті стратегії 14 разів - і всі 14 в негативному контексті. Прямою мовою говориться про те, що Росія "найбільш гостра загроза сучасного світу". Документ тут.

Іще два роки тому я б не спав усю ніч, виловлюючи найдрібніші інсайти та нюанси з обох документів. А сьогодні - загальна канва мені і так зрозуміла. Кардинально нового я у цих текстах не побачу. Щодо решти - нехай голова болить у панів Ткаченка, Данілова, Баканова і Арестовича.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...