Невже сім'я прихильників "русского міра" для нас кращі й дорожчі ніж свої?

Невже сім'я прихильників 'русского міра' для нас кращі й дорожчі ніж свої?

Спів Максакової в день параду на Майдані - хай співатиме вона наш Славень чи суто оперну партію - не просто "зрада" чи неподобство. Це провокація, що може мати тривалі руйнівні суспільні наслідки:

1) дальше розпалювання ворожнечі в суспільстві: між владою і її прибічниками - та свідомо україноцентричними силами

2) дальша дискретидація і втрата підтримки владою, якій приписуватимуть надмірний пієтет до русского міра (як-от ставлення до матері Агєєва на тлі ігнорування мера Конотопа)

3) Активізація "троянських коней" і "консерв" "русского міра", москвокультурних псевдолібералів - що матимуть зайвий додатковий стимул бачити Україну "демократічєской Рассієй".

Видео дня

Невже влада не розуміє, що через цей "зашквар", на тлі матері Агєєва, несприйнятих заяв по Іловайську і неперервних корупційних скандалів, на тлі ЖОРСТКОЇ ДИСКУСІЇ про саму доцільність параду - її іще гірше сприйматиме суспільство?!

Екс-депутатка РФ від "Єдіной Россіі", прихильниця Путіна Марія Максакова, що голосувала за анексію Криму і приховувала подвійне громадянство, ніби мала б співати гімн України, та все одно співатиме після параду на Майдані!

Чоловіка її, депутата Думи від КПРФ Воронєнкова (він так само голосував за анексію Криму) - поховали на давньому Звіринецькому цвинтарі Києва. Нині там ховають лише виданих героїв чи діячів України, і скажімо, в жодному разі не героїв АТО....

Невже сім'я прихильників путінщини, русского міра, більшовизму - для нас КРАЩІ й ДОРОЖЧІ НІЖ СВОЇ?!

Схоже, що керівництво держави та їх технологи - досі вважають український народ і Україну якоюсь недоколонією Росії. Бо ж історично лише лояльні уярмлені-упокорені колонії так радісно вітали в себе "дисидентів" - перебіжчиків з числа правлячої династії, переманювали до себе королівську знать в якості місцевих правителів - аби хоч трохи змавпувати далекий королівський двір! Так чинилося у Римі, Візантії й Халіфаті щодо варварів, в Бразилії щодо Португалії,в Центральній Африці щодо Франції!

Запрошення російських державних діячів, політиків, правозахисників і журналістів - не просто є новоколоніальною помилкою влади, що підриває дух нації і її злагоду, - це є фатальною помилкою Скоропадського!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.