newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | Навіщо блокувати "Рошен"? На кого спрямована ця акція?

Навіщо блокувати 'Рошен'? На кого спрямована ця акція?

Навіщо блокувати "Рошен"?

Повангую.

Фішка в тому, щоб врешті решт спровокувати поліцію вжити заходів для припинення цієї (звичайно ж, абсолютно незаконної) блокади. Це стане піар-приводом заволати, що Порошенко за допомоги поліції захищає власний бізнес від патріотів.

Читайте: Что же сказал Порошенко на самом деле?

Такий трюк справді спрацює для всіх ідіотів, які щиро вірять, що в Україні не парламентсько-президентська республіка, а авторитарне президентське правління, без п'яти хвилин диктатура. Втім, цю саму тезу можна висловити простіше: вони вірять, що за обсягом повноважень і впливу "Порошенко - це український Путін".

Але якраз остання формула і показує, де насправді витоки цього цирку і хто зацікавлений у його продовженні. "Влада всіх країн однаково погана", "прості люди України і Росії мають об'єднатися для спільної боротьби з власними олігархами", вотетовсьо. Простіше кажучи, маніпуляція з рештками соціалістичної свідомості радянського штибу. Від кремлеботів такі самі хвилі йдуть постійно від 2014 року.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...