Наші нові вороги: діти Росії не люблять свого фюрера

23,0 т.
Наші нові вороги: діти Росії не люблять свого фюрера

Окремо скажу про дітей Росії. Отих, що підрастають. За чотири роки їх стало багато в окупації - понавезли, накопичилось епізодів, можу узагальнити.

Вони не дивляться телек, причому насправді, (а не як кокетливо іноді кажуть їхні батьки - а самі дивляться, дивляться, жадібно).

І в чомусь вони праві, бо по телеку з точки зору підлітка повне лайно, треба бути підлітком щоб це відчувати, наскільки воно лайно. І бо є інтернети. Вони - "просране покоління" фюрера, бо вони не вірять в фюрера. Не вірять фюреру, не люблять фюрера.

Стібуться над батьками, які люблять "лисова", травлять ровесників, які моляться на "лисава". Але вони нікому не вірять. Нікого не люблять. І вони навчилися дечому у свого фюрера - що можна все. Що можна вбивати. Що смерті - це прикольно. Що всі мудаки, і всім поділом.

Якщо фюрер одного дня не протухне сам, то вони його колись зжеруть живцем.

Але то не наші друзі. І навіть не "вороги нашого ворога". То ростуть нові вороги, яким для вбивств не треба буде ніякої брехні і пропаганди.

Майте це на увазі при плануванні далеких подій.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...