newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Петр Билян
Петр Билян
Журналист

Блог | Куди не глянеш, а сусіди багатші. От нещастя

Куди не глянеш, а сусіди багатші. От нещастя

В Україні дуже популярна ідея, що насправді ми дуже багата країна, мовляв у нас і чорноземи, і люди дуже працелюбні, ну просто таки зобов'язані бути заможними. А воно якось ніяк не складається. Постійно хтось заважає, як не підступні вороги, то олігархи…

Видео дня

Останнім часом уже здавалося б і революція перемогла, і не те щоб все зовсім погано було, живуть люди, якось, так би мовити крутяться, а от задоволення, нема.

Куди не глянеш, а сусіди багатші і от від такого нещастя, нема куди українцю податися, хіба тільки на заробітки.

Дати собі раду з економічними сподіваннями і мріями українців спробував знаний в Україні економіст Володимир Дубровський, який написав спеціальну книжку "Від гідності до успіху: як побудувати економічне диво на українському ґрунті".

Книжка цікава і пізнавальна, хоча не з усім у ній можна погодитися. Особливо з міркуваннями, щодо загроз патерналізму, це вже ніякі не загрози, патерналізм на нашій прекрасній вітчизні керує так аж гай гуде.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...